Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україні є спеціалісти, які здатні допомогти створити нове озброєння для ураження ворожих цілей, вважають експерти
Отримані від Великої Британії та Франції Storm Shadow та Scalp, а також оновлена версія українського "Нептуна" вже значно ускладнили життя ворога. Однак тепер Україна прагне отримати аналоги російських крилатих ракет "Калібр" та Х-101 для протистояння ворогу.
Джерело видання Economist в Генеральному штабі ЗСУ розповіло, що зміна у веденні війни полягає в тому, що Україна отримала нові ракети та розвідувальні дані. І як тільки визначається ціль та зʼявляється можливість в неї влучити, Сили оборони саме це і роблять, розповів співрозмовник журналістів для матеріалу, що вийшов 26 вересня.
Щодо отримання інших крилатих ракет, то, за даними видання, це вже є в планах військового керівництва України. Водночас ЗМІ не поточнило, Київ має намір розробити їх самостійно або отримати від партнерів.
"Ми хочемо аналог російських "Калібрів" і Х-101", - каже джерело, зазначаючи, що швидкість, маневреність і непомітність цієї зброї ускладнюють її перехоплення", - йдеться у публікації.
За словами експертки з безпеки з Одеси Ганни Шелест, Україні не доведеться ходити далеко, щоб знайти експертів. Аналітикиня зазначила, що до 2014 року Україна мала кілька "божевільних, світового рівня" ракетних проектів, які розроблялися, але їх законсервували через брак фінансів чи саботаж. З деяких із цих проектів знято пил. Створення нової ракети зазвичай займає близько десяти років, але виведення старих прототипів на ринок буде набагато швидшим, йдеться у публікації.
У ніч проти 25 вересня окупанти вчинили комбіновану атаку на нашу країну, запустивши "Калібри" та "Шахеди". 11 з 12-ти ракет українським силам ППО вдалось знищити. Однак інші боєприпаси - ракети "Онікс" - влучили по Одесі. В результаті були пошкоджені готелі а також системи для відвантаження та транспортування зерна.
Начальниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк зазначала, що зараз росіяни поповнюють запаси ракет, зокрема "Калібрів". На думку представниці військових, це повʼязано з прагненням ворога тероризувати Україну восени та взимку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.