Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Деякі люди потребують медичної допомоги після російських катувань
У середу, 26 квітня, Україна повернула з полону ще 44 людини, серед яких - двоє цивільних. Серед звільнених є захисника Маріуполя і "Азовсталі". Деякі потребують лікування, бо ворог катував їх у полоні.
Про це повідомив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України.
"Нам вдалося повернути додому 44 наші людини. Серед них - 36 рядових та сержантів і 6 офіцерів. Це військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки. Люди захищали Маріуполь, «Азовсталь», Херсонщину, билися з ворогом на Сході. Також ми звільнили двох цивільних. Серед звільнених є поранені, яких ворог катував у полоні. Також є двоє чоловіків, дружин яких раніше звільнили з полону", - написав він.
Єрмак зазначив, що Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими, продовжує працювати над тим, щоб повернути додому усіх. Адже, за його словами, сила держави вимірюється тим, як вона цінує своїх людей.
"Наш принцип - українці є найвищою цінністю", - наголосив Андрій Єрмак.
За останньою інформацією від Володимира Зеленського, Україна звільнила з російського полону 2 238 людей. Серед них 140 громадян це - цивільні особи. Омбудсмен Дмитро Лубінець неодноразово заявляв, що Київ пропонував Москві безліч разів провести обмін "всіх на всіх". Але у путіна щоразу відкидають такі пропозиції.
За словами голови української розвідки Кирила Буданова, зараз Україна і росія близькі до такого рішення. І обмін "всіх на всіх" Буданов вважає реальним.
Нагадаємо, на 6 вдалося влаштувати великий обмін полоненими. Як повідомляв Інформатор, 6 квітня вдалося визволити з російського полону 130 українських оборонців. Ще 130 людей ми повернули додому на Великдень, 16 квітня.
За інформацією від Ірини Верещук, віце-прем'єра з питань реінтеграції, у полоні в заручниках росіян залишаються ще близько 2 500 людей. Відомо, що 800 з них потребують лікування, яке країна-агресор їм не надає у потрібній якості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.