«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Трек "Про тебе" описує стан легкості та розповідає про сильні емоції, які накривають з головою, коли здається, що ти готовий гори звернути заради того, до кого лине твоє серце. Це позитивна і яскрава пісня з дійсно літнім вайбом.
Під час візиту до Києва фінський президент Стубб зустрівся з Зеленським, де і поставив свій підпис під документом, що регулює, зокрема, і військову підтримку України
Президент Володимир Зеленський разом з фінським колегою Александром Стуббом підписали двосторонню безпекову угоду. Фінляндія таким чином зобовʼязалась надавати довгострокову військову та фінансову допомогу Україні. Гельсінкі також засвідчило, що готова і надалі підтримувати Київ у боротьбі проти РФ.
Підписання угоди відбулось під час візиту Стубба до Києва. Фінляндія стала восьмою країною світу, яка уклала з Україною безпекову угоду. Про це у середу, 3 квітня, повідомив президент Зеленський та керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
"Сьогодні ми з Президентом Фінляндії Александром Стуббом підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку. Сильний документ, що засвідчує готовність Фінляндії й надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії", - заявив Зеленський.
Угода передбачає, що Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу, а також поглиблюватиме співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній галузях та у сфері реформ. Крім цього тепер слід очікувати від Гельсінкі й допомоги у відбудові енергетики, оцінюванні екологічних збитків від війни, посиленні захисту кордону та критичної інфраструктури, а також у лікуванні українських військових.
Єрмак додав, що угода "містить потужні блоки" щодо санкцій, відшкодування збитків і притягнення агресора до відповідальності. Крім цього документ засвідчує підтримку майбутнього членства України в ЄС і НАТО з боку Фінляндії.
"Угода з Фінляндією підписана на виконання Спільної декларації про підтримку України від 12 липня 2023 року, до якої загалом приєдналися 32 держави. Станом на сьогодні Україна вже уклала 8 двосторонніх безпекових угод: з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами та Фінляндією", - нагадав керівник ОП.
Нагадаємо, в березні стало відомо, що Україна та Греція незабаром підпишуть двосторонню угоду щодо безпекових гарантій. Підготовка до цього вже почалася. Київ та Афіни налаштовані посилювати співпрацю в безпековому напрямку.
Перед цим безпекову угоду в Харкові підписали Зеленський та прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.