Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україна посіла 92 сходинку в рейтингу щастя
Експерти склали світовий рейтинг щастя в різних країнах. Наша держава посіла 92 місце.
Про це повідомляється на офіційному порталі організації World Happiness Report. У звіті зазначили, що попри війну в нашій державі українці почуваються краще, аніж після анексії Криму в 2014 році. Цікаво, що в 2021 році Україна була лише на 110 місці.
За словами дослідників, українці зараз об'єднані однією метою. Також підкреслюється, що наші громадяни доброзичливі та мають високий рівень довіри до влади.
Водночас росія в рейтингу опустилася. Раніше рф була на 68 місці, а зараз посіла 60 сходинку. При цьому лідерами рейтингу стали Фінляндія, Данія та Ісландія. Дослідники зробили висновок, що ці країни "заслуговують на особливу увагу через загалом високий рівень як особистої, так й інституційної довіри".
Раніше експерти розповідали, що саме мотивує українці повертатися з-закордону додому. Більшість опитаних біженців згодні повернутися в країну або після перемоги, або тоді, коли буде відновлено їхнє житло. Згідно з результатами опитування, більшість біженців – це жінки з дітьми.
Також Національний інститут досліджень опублікував звіт щодо популяризації української мови. Науковці зазначають, що станом на кінець 2022 року 41% українців переважно спілкується лише державною мовою. При цьому російськомовних українців лишилося 9%. Решта використовує для спілкування дві мови.
Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки жителів ЄС підтримують фінансування України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.