"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Україна посіла 92 сходинку в рейтингу щастя
Експерти склали світовий рейтинг щастя в різних країнах. Наша держава посіла 92 місце.
Про це повідомляється на офіційному порталі організації World Happiness Report. У звіті зазначили, що попри війну в нашій державі українці почуваються краще, аніж після анексії Криму в 2014 році. Цікаво, що в 2021 році Україна була лише на 110 місці.
За словами дослідників, українці зараз об'єднані однією метою. Також підкреслюється, що наші громадяни доброзичливі та мають високий рівень довіри до влади.
Водночас росія в рейтингу опустилася. Раніше рф була на 68 місці, а зараз посіла 60 сходинку. При цьому лідерами рейтингу стали Фінляндія, Данія та Ісландія. Дослідники зробили висновок, що ці країни "заслуговують на особливу увагу через загалом високий рівень як особистої, так й інституційної довіри".
Раніше експерти розповідали, що саме мотивує українці повертатися з-закордону додому. Більшість опитаних біженців згодні повернутися в країну або після перемоги, або тоді, коли буде відновлено їхнє житло. Згідно з результатами опитування, більшість біженців – це жінки з дітьми.
Також Національний інститут досліджень опублікував звіт щодо популяризації української мови. Науковці зазначають, що станом на кінець 2022 року 41% українців переважно спілкується лише державною мовою. При цьому російськомовних українців лишилося 9%. Решта використовує для спілкування дві мови.
Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки жителів ЄС підтримують фінансування України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.