“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Також громадяни Євросоюзу переважною більшістю підтримали прийняття біженців з нашої країни
Серед жителів Європейського союзу провели опитування щодо того, чи підтримують вони надання України різного роду допомоги. Зокрема, 65% жителів країн ЄС заявили, що повністю підтримують відправку нам військової допомоги. Водночас, 91% респондентів вважають, що потрібно надсилати нам гуманітарні вантажі.
Опитування провели в Eurobarometer. Переважна більшість громадян Євросоюзу виступає за підтримку нашої країні в різних сферах. Зокрема, у загальному плані підтримка очевидна та беззаперечна, але не всі готові приєднуватися до забезпечення нас військовою допомогою. Проте, навіть в цьому питанні більшість людей все ж на нашому боці.
Зокрема, 65% громадян ЄС схвалили надання Україні військової допомоги. Чимала підтримка стосується і інших сфер підтримки:
Опитування провели в січні-лютому 2023 року. Автори дослідження зазначили, що жителі країн ЄС продовжують демонструвати непохитну солідарність з Україною.
Раніше група «Рейтинг» провела дослідження щодо того, як українці ставляться до вступу в ЄС чи НАТО. Зокрема, такі ініціативи підтримали 87% та 86% громадян відповідно. Водночас, громадяни країни в 70% випадках позитивно оцінили напрямок, у якому політично та економічно рухається Україна.
Крім цього, інше опитування стосувалося того, як має себе поводити керівництво нашої країни у питанні можливого мирного договору з росією. Загалом, 87% українців виступили категорично проти будь-яких територіальних поступок росії, навіть якщо це означатиме продовження війни. Тільки 9% людей відповіли, що готові були б піти на часткові поступки, аби припинити обстріли.
Нагадаємо, що Кулеба закликав держави-члени ООН об'єднатися навколо захисту Статуту ООН.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.