Україна перемогла Ірландію у відбірковому матчі до чемпіонату Європи

Жіноча збірна України зберегла шанси на вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

Матч проходив в Києві на стадіоні «Оболонь», - повідомляє Інформатор.

У п'ятницю, 23 жовтня в матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи 2022 жіноча збірна України приймала збірну команду Ірландії. Українські футболістки займали четверту сходинку в турнірній таблиці групи І з шістьма очками після п'яти матчів. Збірна Ірландії з тринадцятьма очками розташувалася на другому місці в групі І. У матчі першого кола, що відбувся в жовтні минулого року, українки на виїзді програли ірландкам 2: 3. Тоді наші футболістки швидко пропустили два м'ячі, але ще до перерви змогли зрівняти рахунок. А в другому таймі автогол української футболістки Шматко приніс перемогу представницям «смарагдового острова».

Перед матчем з Ірландією відразу 6 українських футболісток отримали позитивний результат тесту на коронавірус, і не змогли взяти участь в грі.

Команда гостей активніше розпочала поєдинок, що вилилося у три кутових біля воріт збірної України до кінця четвертої хвилини матчу. На 14-й хвилині голкіпер збірної України Саніна далеко вийшла з воріт і в підкаті вибила м'яч у футболістки збірної Ірландії, ліквідувавши вихід один на один. Через дві хвилини Маккейб зі штрафного пробила в поперечину. Українки провели свою атаку, і Козлова, перебуваючи на лінії воротарського, в боротьбі з захисницею не змогла завдати удару по воротах.

А на 25 хвилині збірна України вийшла вперед. Химич віддала пас на хід Козлової, і футболістка збірної Ірландії О'Гормен в спробі перервати передачу відправила м'яч у свої ворота. На 32-й хвилині українки порушили правила у власному штрафному майданчику. Маккейб взялася виконати пенальті, але пробила в поперечину. Ще один момент виник біля воріт збірної Ірландії на 43-й хвилині, але Апанащенко пробила повз. На останній хвилині першого тайму Джарретт вискочила до воріт збірної України і проштовхнула м'яч повз Саніної, однак Шматко встигла підстрахувати голкіпера.

Початок другого тайму збірна Ірландії провела в атаках, але наші футболістки надійно зіграли в обороні. На 54-й хвилині Саніна парирувала небезпечний удар з близької дистанції. Ірландські футболістки часто робили навіси в штрафну збірної України після флангових проходів. Особливо активно гості використовували правий фланг. На 73-й хвилині О'Салліван з лінії штрафного пробила поруч з хрестовиною воріт збірної України. На 90-й хвилині суперниці забули в своїй штрафній Козлову, але у форварда збірної України удар відверто не вдався. Збірна України здобула важливу перемогу і продовжила боротьбу за вихід на чемпіонат Європи.

• Україна - Ірландія 1: 0 (О'Гормен, 25, автогол).

Наступний матч збірна України проведе на виїзді зі збірною Греції 27 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про результати матчів українських клубів у Лізі чемпіонів і лізі Європи .