"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Їх передасть Україні компанія-виробник Raytheon Technologies
Американська компанія Raytheon Technologies планує значно наростити обсяги виробництва Patriot. Вона є виробником цих систем протиповітряної оборони. Сили оборони України отримають ще п'ять таких ЗРК.
Про це повідомляє The Wall Street Journal. Компанія планує збільшити виробництво до 12 систем на рік. Такими планами поділився генеральний директор компанії Raytheon Technologies Грегорі Хейс. Крім того, Україні планують поставити ще п’ять систем до кінця наступного року.
"Ми були дуже здивовані його ефективністю", – сказав Хейс про Patriot.
За його словами, разом з іншими системами протиповітряної оборони Patriot перехопив майже 90% ворожих цілей в Україні. Нашій країні вдалося налаштувати програмне забезпечення Patriot, щоб він міг відстежувати та знищувати гіперзвукові ракети, що летять удвічі швидше. WSJ пише, що Україна має у розпорядженні як ракети PAC-2, які використовують заряд вибухівки для збиття цілей, так і PAC-3, який розбиває ракету чи літак на високій швидкості.
Patriot є американським зенітним ракетним комплексом, який створювали як універсальний засіб протиповітряної оборони на середніх та великих висотах, пише Мілітарний. Patriot здатен уражати повітряні цілі на висоті до 24,2 кілометра. Його дальність залежить від типу ракети та становить від 50 до 160 кілометрів. Імовірність ураження повітряної цілі комплексом Patriot PAC-3 становить 80-90%, а тактичної балістичної ракети – 60-80% однією ракетою за умови відсутності перешкод. Максимальна швидкість цілі, яку може ефективно перехопити комплекс, становить 1 600 м/c. У червні прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, що декілька країн пообіцяли доставити Україні додаткові системи протиповітряної оборони Patriot. Він зазначив, наскільки важливо, щоб інші країни, які мають системи Patriot, якомога швидше поділилися ними з Україною.
Раніше ми писали, що США закупить для України нову партію Gepard, але постачання буде нескоро. Крім того, Японія надасть Україні 100 бойових авто та 30 тисяч пайків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.