«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
«Твоя футболка» – це не просто трек, а саундтрек до романтичного літа, коли кожен дотик, кожен погляд має значення. Пісня розповідає про справжнє кохання, що палає в серцях, про моменти близькості, які хочеться проживати знову і знову. І все це — під ритми, які змушують рухатись, незалежно від настрою чи погоди.
Згідно з контрактом півтора мільйони доз цієї вакцини Україна повинна була отримати ще до 31 березня
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов провів зустріч з власником Serum Institute Сайрусом Пунавалой. Сторони обговорили також можливість збільшення обсягів постачання NovaVax з 10 до 15 млн вже в цьому році. А також збільшення обсягів першої партії вакцин з 2 до 4 млн доз.
Про це повідомив Степанов у Facebook,- передає Інформатор .
«Вже у липні-серпні ми очікуємо перші поставки вакцини NovaVax з законтрактованих нами 10 млн доз», - заявив Степанов.
Він також зазначив, що згідно з контрактом півтора мільйони доз цієї вакцини Україна повинна була отримати ще до 31 березня. Але індійський уряд не дає дозвіл на їхній експорт.
Нагадаємо, виробник вакцини Novavax заявив про 89% її ефективності . Компанія також запевнила у ефективності Novavax проти нових штамів коронавірусу. Крім того, Румунія передасть Україні 100 тис. доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca.