RU
Головна
COVID-19
11:37, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Україна отримала в рамках COVAX три спеціальних холодильники для зберігання вакцини від коронавірусу Pfizer. Незабаром країна очікує постачання цих вакцин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я . Морозильні камери з діапазоном температур від -40 до -86 градусів виробництва Vestfrost. Вони будуть встановлені на складі ДП "Укрмедпостач" МОЗ України. "Закупівля додаткових морозильників дозволяє збільшити потужності України зі зберігання на національному рівні вакцини Pfizer, яка вимагає наднизьких температурних умов від -60 до -80 градусів", - йдеться у повідомленні. Глава МОЗ Віктор Ляшко додав, що в найближчі місяці Україна очікує щотижневих поставок по майже півмільйона доз вакцини Pfizer, тому необхідність в новому обладнанні є. Нагадаємо, раніше ми писали, що США готуються роздати іншим країнам ще 500 млн вакцин від коронавірусу . Також Інформатор писав, що буде з протермінованими вакцинами від коронавірусу . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Україна отримала спеціальні холодильники для зберігання вакцин Pfizer

Читать на русском
Україна отримала спеціальні холодильники для зберігання вакцин Pfizer

Незабаром країна очікує постачання цих вакцин

Україна отримала в рамках COVAX три спеціальних холодильники для зберігання вакцини від коронавірусу Pfizer. Незабаром країна очікує постачання цих вакцин. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я .

Морозильні камери з діапазоном температур від -40 до -86 градусів виробництва Vestfrost. Вони будуть встановлені на складі ДП "Укрмедпостач" МОЗ України.

"Закупівля додаткових морозильників дозволяє збільшити потужності України зі зберігання на національному рівні вакцини Pfizer, яка вимагає наднизьких температурних умов від -60 до -80 градусів", - йдеться у повідомленні.

Глава МОЗ Віктор Ляшко додав, що в найближчі місяці Україна очікує щотижневих поставок по майже півмільйона доз вакцини Pfizer, тому необхідність в новому обладнанні є.

Нагадаємо, раніше ми писали, що США готуються роздати іншим країнам ще 500 млн вакцин від коронавірусу . 

Також Інформатор писав, що буде з протермінованими вакцинами від коронавірусу .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.