У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Президент Сполучених Штатів також оголосив про новий пакет санцій
Сьогодні, 21 лютого, Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден виступив з промовою, приуроченою до річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Американський лідер звернувся до світу у зв'язку з російською агресією в саду Королівського замку Варшави.
Під час промови Байден заявив, що цього тижня буде оголошено про нові санкції проти росії. Скоріш за все, це відбудеться 24 лютого.
Головні тези Джо Байдена:
Також лідер Сполучених Штатів звернувся до росіян:
“Я хочу звернутися до російського народу: США та європейські країни не хочуть знищити росію. Ми не плануємо нападати на росію, захоплювати росію, як сказав путін сьогодні. Ми хочемо жити у світі. Ми не ваші вороги. Ця війна не викликана необхідністю, це трагедія. Цю війну обрав путін. Вона почалася за його бажанням. Він може закінчити цю війну будь-якої миті, йому достатньо сказати одне слово.”
Після неанонсованого візиту до Києва, Джо Байден прибув до Польщі, де перебуватиме з 21 по 22 лютого. Крім виступу в саду Королівського замку, під час візиту до Польщі президент США вже провів перемовини з польським колегою Анджеєм Дудою.
У середу президент Байден також має зустрітися з працівниками американського посольства та генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом. На зустрічі президент Америки має “підтвердити непохитну підтримку США безпеки Альянсу”.
Байден також візьме участь у позачерговому саміті Бухарестської дев’ятки — міжнародної ініціативної групи країн НАТО в Східній Європі. Лідери та уповноважені особи з Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та, зокрема, Угорщини збирається, аби обговорити ситуацію навколо України та безпеку в Східній Європі.
Нагадаємо, що Варшава має намір порушити тему передачі Україні літаків Західного виробництва під час перемовин із президентом США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.