Головна
Світ
08:21, 16 Червня
Информатор UA

Интро

Канада оголосила про надання Україні нового пакету військової допомоги. Він включатиме 10 запасних стволів для підтримки гаубиць М777 Howitzer у робочому стані. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наThe Guardian. Ця військова допомога оцінюється приблизно в 9 мільйонів канадськихдоларів (майже 7 мільйонівдоларів США). "Ми будемо продовжувати цілодобово працювати, щоб надатиУкраїні всеосяжну військову допомогу, яка необхідна для захисту суверенітету та безпеки", - зазначила міністрка оборони Канади Аніта Ананд. Раніше Канада передала Україні гаубиці M777 і змінні стволи потрібні для підтримки їхньої дальності та точності. Міноборони Канади нагадало, що з початку повномасштабного вторгнення росії надало Україні безпекової допомоги на суму 274 мільйони канадських доларів (212,5 мільйона доларів США), сюди входять вищеперераховані гаубиці, артилерійські боєприпаси та навчання українських військових. Нагадаємо,втрати росії до кінця червня можуть сягнути40 тисяч військових. Крім того,українські захисники переходять у контрнаступ на певних напрямках, потрібно більше артилерійських систем. Такожписав, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Канада надасть Україні запасні стволи до гаубиць М777

Читать на русском
Канада надасть Україні запасні стволи до гаубиць М777

З лютого 2022 року Канада виділила 274 мільйони доларів на військову допомогу Україні

Канада оголосила про надання Україні нового пакету військової допомоги. Він включатиме 10 запасних стволів для підтримки гаубиць М777 Howitzer у робочому стані.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Guardian.

Ця військова допомога оцінюється приблизно в 9 мільйонів канадських доларів (майже 7 мільйонів доларів США). 

"Ми будемо продовжувати цілодобово працювати, щоб надати Україні всеосяжну військову допомогу, яка необхідна для захисту суверенітету та безпеки", - зазначила міністрка оборони Канади Аніта Ананд. 

Раніше Канада передала Україні гаубиці M777 і змінні стволи потрібні для підтримки їхньої дальності та точності. Міноборони Канади нагадало, що з початку повномасштабного вторгнення росії надало Україні безпекової допомоги на суму 274 мільйони канадських доларів (212,5 мільйона доларів США), сюди входять вищеперераховані гаубиці, артилерійські боєприпаси та навчання українських військових.

Нагадаємо, втрати росії до кінця червня можуть сягнути 40 тисяч військових. Крім того, українські захисники переходять у контрнаступ на певних напрямках, потрібно більше артилерійських систем.

Також Інформатор писав, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.