Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Статус кандидата в члени ЄС для України надасть стратегічної ясності, зазначила вона.
Україна досягла значних успіхів на шляху інтеграції до Євросоюзу, тому результати цієї роботи мають позначитися на результатах саміту ЄС наприкінці червня, де вирішуватиметься питання щодо надання Україні статусу кандидата. Київ не дозволить затягнути себе знову в гру обіцянок
Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина на міжнародному форумі GLOBSEC у Братиславі, передає Інформатор з посиланням на Урядовий портал.
"Україна не дозволить затягнути себе знову в гру обіцянок, як це було від Будапешта чи Бухареста. Коли Україна спочатку відмовилася від свого ядерного статусу в обмін на «запевнення» у Будапештському меморандумі, потім був Саміт НАТО у Бухаресті у 2008 році, коли було проголошено , що Україна буде членом НАТО. Ці невиконані обіцянки призвели до трьох воєн, дві з яких на території України", - сказала вона.
За її словами, Україна є фактично ветераном євроінтеграції.
"Ми пройшли значний шлях у імплементації права ЄС в українське законодавство. Можна констатувати, що ми вже виросли з формату споживача політик ЄС. Ми маємо бути учасником планування політик та сидіти за столом розробки та прийняття рішень", - зазначила Стефанишина.
Віце-прем'єрка підкреслила, що статус кандидата в члени ЄС для України надасть стратегічної ясності, якої потребує сам ЄС.
"Це не технічне рішення, а важливий історичний крок. Війна в Україні відкриває шлях до нового майбутнього, в якому ми або захищатимемо спільні європейські цінності, або й надалі "споживатимемо" російську пропаганду та шантаж", - сказала вона.
Стефанишина також заявила, що Україна розуміє всі складнощі на шляху повноправного членства в ЄС.
"Ми розуміємо, що такі речі, як вступ до ЄС, не відбуваються за один день. Ми хочемо бути сильним членом ЄС з конкурентоспроможною економікою. Це вимагає відновлення України, відновлення її економіки. Це дійсно вимагає часу", – пояснила віце-прем'єр.
Нагадаємо, раніше глава уряду Італії заявив, що Італія виступає за надання Україні статусу кандидата в ЄС, але інші великі країни Євросоюзу заперечують. При цьому виключати можливість швидкого руху України у бік ЄС не можна.
Зазначимо, в уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзу. може зайняти 15 або 20 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.