У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Таке повітряне вантажно-пасажирське судно оцінили у 150 мільйонів гривень
Вищий антикорупційний суд у четвер, 6 липня, задовольнив позов Міністерства юстиції про передачу України майна підсанкційної російської корпорації "Ростех". Націоналізацію провели після розслідування Служби безпеки України. Мова йде про вантажно-пасажирський літак АН-140-100 вартістю майже 150 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
"До повномасштабного вторгнення рф повітряне судно було передано українському держпідприємству "Антонов" для здійснення технічних налаштувань, випробувань і подальшого повернення до країни-агресора. російський літак перебував на балансі московського "Авіаційного комплексу ім. С.В. Іллюшина", який входить до структури "Ростеха" і є провідним виробником військової авіатехніки рф", - пишуть у повідомленні.
В СБУ пояснюють, що саме ця російська компанія постачає бойові літаки для армії країни-агресора, які воюють проти України. Наразі слідчі розслідують дії керівництва цієї російської компанії щодо фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України.
В Україні від 7 березня 2022 року діє є Закон № 2116-IX "Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів". Він дозволяє вилучати майно у російської федерації, а також пов'язаних з нею юридичних осіб, які здійснюють діяльність на території України. Проте, не все так просто.
Спочатку слідство має встановити, що цим майном володіють юридичні особи, засновником або бенефіціаром яких є російська федерація. Або ж це юридичні особи, корпоративні права в яких належать російській федерації. Ну і ще - низка нюансів. До того ж під дію закону не потрапляють громадяни рф, які не підтримують збройну агресію проти України та виступають або виступали у збройному конфлікті на боці України. Тобто, просто так взяти й забрати активи чи майно, бо воно російське, Україна не може. Все за процедурою: слідчі дії, подання Мін'юстом позову до суду, рішення суду. Враховуючи, в якому темпі працюють українські суди, націоналізація не може бути швидкою. Тому через майже 500 днів війни в Україні все ще багато майна, коштів та активів, які належать росії.
Як писав Інформатор, вже скоро Мін’юст України конфіскує у росіян три готелі у Києві. Серед них - відомий Premier Palace Hotel.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.