Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Угорщина не відмовиться від блокування наміру України вступити до ЄС
Україна на шляху вступу до Європейського союзу має пройти близько семи десятків переговорів. В усіх цих випадках передбачається одностайне схвалення всіх членів ЄС, а Угорщина продовжить блокувати будь-які спроби довести вступ до логічного завершення. Процес, як передбачається, триватиме декілька років.
Про величезну кількість переговорів у ході вступу України до ЄС повідомив головний політичний радник прем'єр-міністра Угорщини Балаш Орбан. Він також додав, що держави ЄС по-різному ставляться до цього й натякнув, що Угорщина й надалі підтримуватиме лінію блокування у найближчі кілька років.
"Держави — члени ЄС повинні будуть дати одноголосне схвалення на підготовку конкретного переговорного пакету, і в найближчі кілька років вступ України до Європейського союзу має бути одноголосно підтриманий щонайменше у 70 місцях під час переговорного процесу", — повідомив Балаш Орбан.
In the last few hours in Brussels, the European Council has deliberated on Ukraine's accession. Hungary's stance remains firm and unaltered: we do not consider Ukraine ready for EU negotiations.Consequently we oppose commencing negotiations.
— Balázs Orbán (@BalazsOrban_HU) December 14, 2023
However, 26 EU Member States hold a… pic.twitter.com/PVxYKWJObe
Він наголосив, що позиція Угорщини полягає в тому, що Україна не готова до вступу до Євросоюзу. Відтак, за словами Орбана, переговори з цього питання розпочинати не варто.
"26 країн — членів ЄС по-різному ставляться до цієї ситуації, тому після переговорів угорська сторона вирішила залишити залу засідань і не брати участі в голосуванні", — додав радник прем'єра Угорщини.
У четвер, 14 грудня, лідери країн Євросоюзу взяли участь у саміті, за підсумками якого вирішили, що Брюссель розпочинає переговори про вступ з Україною та Молдовою. Водночас Грузія набула статусу офіційного кандидата на членство в Євросоюзі. Київ та Кишинів має такий статус з літа 2022 року.
До саміту проти початку переговорів із Києвом про членство виступали Угорщина, Австрія та Словаччина. Угорський прем'єр Віктор Орбан не брав участі у голосуванні з цього питання і в цей момент покинув приміщення. Згодом Орбан назвав це рішення "поганим".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.