Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після схвалення передачі зброї вони швидко будуть доступні для Збройних сил України
У США чотири американські посадовці підтвердили інформацію, що адміністрація президента Сполучених Штатів Джо Байдена близька до того, щоб схвалити постачання в Україну ракет більшої дальності. Вони будуть оснащених касетними бомбами.
Про це пише видання Reuters.
У виданні пишуть, що передача ракет дозволить ЗСУ завдати значної шкоди в глибині окупованої Росією території. Зокрема, після успішного застосування касетних боєприпасів в артилерійських снарядах калібру 155 мм в останні місяці, США розглядають можливість постачання в Україну як армійських тактичних ракетних систем.
Йдеться про ATACMS, які можуть літати на відстань 306 км, так і керованих ракетних систем залпового вогню GMLRS з радіусом дії до 72 км. Системи оснащені касетними бомбами.
Наразі Україна має на озброєнні 155-мм артилерію з максимальною дальністю стрільби на 28 км, яка може нести до 48 бомб. Ракета ATACMS зможе нести близько 300 або більше бомб. Ракетна система GMLRS, варіант якої Україна має у своєму арсеналі вже кілька місяців, зможе розсіювати до 404 касетних боєприпасів.
За словами двох співрозмовників, оскільки в боротьбі України з російськими військами спостерігаються ознаки прогресу. Тому адміністрація прагне підтримати українських військових "у життєво важливий момент". Після схвалення передачі зброї вони швидко будуть доступні для Збройних сил України.
Білий дім відмовився коментувати повідомлення Reuters. У виданні відзначають, що за інформацією чотирьох співрозмовників Reuters, рішення про постачання ATACMS та GMLRS, або обох систем не є остаточним і може бути скасоване. Адміністрація Байдена місяцями вже намагалася прийняти рішення щодо ATACMS. Проте у США побоюються, що їх постачання буде сприйняте як надто агресивний крок з боку США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.