У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Олександр Ткаченко зазначив, що щорічно сотні тисяч туристів приїжджають, щоб побачити Чорнобильську зону
Чорнобильську зону відчуження хочуть внести до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Такий крок необхідний, щоб зберегти зону для майбутніх поколінь.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка у своєму Telegram-каналі .
«Чорнобиль. Місце, яке колись було перспективним і проривним, у кілька хвилин перевернуло світ з ніг на голову. Наразі Чорнобиль все ще викликає мурашки на шкірі. 35 років після. Сотні тисяч людей щорічно приїжджають до України подивитися на місто-привид та Зону відчуження, яка хоч і виглядає як знімальний майданчик постапокаліптичного фільму, але не є декорацією. Ми з МКІП рухаємося до внесення Зони до переліку світової спадщини ЮНЕСКО, щоб зберегти її, та надати можливість майбутнім поколінням на власні очі побачити все», - йдеться у повідомленні.
При цьому міністр зазначив, що Чорнобиль - не про розваги, а про пам'ять та відповідальний туризм.
«Щоб глибше зануритися в події того часу, до річниці Чорнобильської катастрофи заплановано низку заходів. Так, за підтримки МКІП на ВДНГ відкриється виставка «Чорнобиль. Подорож». Вона буде вміщати в себе сім блоків, серед яких - архівні фотографії та відеоматеріали, роботи світових художників, VR-подорож до Чорнобиля. І наочні приклади, як Зона відчуження живе зараз», - підсумував Ткаченко.
Як раніше повідомляв Інформатор, сьогодні - 35-річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Крім того, українські креативщики створили «невічний» логотип ЧАЕС.
При цьому в Україні ввели в експлуатацію нове сховище відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2. Термін експлуатації - до 100 років.