“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це зерно має бути не гіршим за третій клас
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про надання гуманітарної допомоги Ефіопії та Сомалі. Населенню цих країн загрожує голод. Вони отримають від нашої держави до 50 тисяч тонн безкоштовної пшениці на 420 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Урядовий портал.
Це зерно має бути не гіршим за третій клас. Його планують передати із власності акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України".
Кошти для відшкодування вартості продовольства виділять із резервного фонду держбюджету та спрямують компанії, враховуючи середньоринкову ціну пшениці та ПДВ.
Транспортування продовольства з Одеського порту до Ефіопії та Сомалі хочуть здійснити за рахунок міжнародних організацій. Міністерству закордонних справ доручили узгодити питання доставки та оплати з Організацією Об'єднаних Націй, а також компетентними органами Ефіопії та Сомалі.
Державна митна служба повинна буде оперативно оформити вантаж під час перетину кордону, а Державна прикордонна служба – насамперед здійснити його контроль.
14 регіонів України вже завершили жнива. Всього намолотили 25,9 млн тонн зерна. Українські землероби та іноземні покупці через війну переймаються проблемою вивозу агропродукції. Але Україна з кінця липня почала експортувати зерно морем. Цьому передували тривалі перемовини, які наша держава вела з представниками ООН та Туреччини.
22 липня Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про розблокування портів для вивозу зерна. Для нашої країни це був вимушений крок. Тоді Україна частково розмінувала акваторію Чорного моря та надала кораблі для супроводу кораблів з зерном, що відправляли на експорт.
Станом на 26 серпня, із трьох морських портів України – Чорноморська, Одеси і Южного – експортували перший із 24 лютого мільйон тонн агропродукції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.