Ухилянт з Харкова вирішив переплести Тису: до Румунії дісталося лише його тіло

Читать на русском

Чоловік невдало намагався покинути територію України

Читать на русском
Смерть в Тисі
Тіло виявили румунські прикордонники

Чоловік невдало намагався покинути територію України

Чергова смерть зафіксована в річці Тиса. Прикордонники з Румунії виявили тіло 33-річного чоловіка. Він родом з Харкова.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. Зазначається, що це вже 22-й випадок з початку повномасштабної війни

Особливих подробиць наразі немає. Повідомлення про смерть з'явилося в понеділок, 18 березня.

Відомо, що загиблий - харків'янин. Це чоловік 33 років. Його тіло знайшли румунські прикордонники та передали Україні. 

"Від початку повномасштабного вторгнення це вже 22 випадок загибелі чоловіків, що намагаються подолати річку. Застерігаємо утриматися від подібних "мандрівок", адже це може бути небезпечним для вашого життя", - написала пресслужба ДПСУ. 

Українські чоловіки масово гинуть в Тисі

Річка Тиса бере свій початок на Закарпатті та закінчується аж в Сербії. Її довжина в межах України невеличка: всього лише 201 кілометр. Така собі стандартна гірська річка, яку до вторгнення рф знали переважно лише місцеві: вона досить мальовнича, а ще там є гарні місця для риболовлі. Втім, з 2022 року Тиса стала символом нелегальної втечі українців за кордон. 

Прикордонники постійно ловлять чоловіків, які мають намір переплисти Тису, аби потрапити до Румунії чи Угорщини. Та й взагалі "переплисти Тису" - це вже своєрідний мем. 

Однак смішного мало, адже в Тисі регулярно топляться люди. Річка лише виглядає невеликою, здається, що треба переплисти на окремих ділянках всього лише 20-30 метрів. Це омана, яка може коштувати життя. Адже води Тиси дуже бурхливі та крижані, дно сповнене різного роду корчів, які ховаються в імлі, а береги нерідко досить круті. І такий "сплав" насправді може стати, на жаль, останнім у житті

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

2024 рік для Сил оборони України буде роком стратегічної витримки і нарощення потужностей для майбутніх наступальних операцій, вважає військовий експерт Сергій Грабський.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.