Головна
Світ
15:13, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Угорський лоукостер Wizz Air запропонує 100 тисяч безкоштовних квитків для українців. Доступні напрямки включатимуть польоти з/в Європу, Великобританію і Грузію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today. З 15 вересня по 8 грудня українці зможуть забронювати рейси на понад 800 напрямків за умови наявності закордонного паспорта і міжнародного сертифіката вакцинації від COVID-19.  Попри те, що квитки безкоштовні, система попросить пасажирів ввести дані банківської карти — такий алгоритм системи електронного бронювання, жодних коштів з вас не стягнуть. Пошук квитків доступний за посиланням, але не забудьте ввести номер українського паспорту, щоб побачити безкоштовні пропозиції для українців. Зараз бронювання здійснюється лише на сайті WizzAir. Також компанія перевірятиме ваші документи до посадки, тому радить прибувати в аеропорт щонайменш за 3 години до вильоту. Безкоштовний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі. Інший багаж можна сплатити до або після бронювання за стандартними тарифами. Нагадаємо, українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти. Крім того, українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі.  Також Інформатор писав, як українським біженцям отримати медичну допомогу в Чехії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Угорська авіакомпанія виділила 100 тисяч безкоштовних квитків для українців

Читать на русском

Безкоштовний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі

Читать на русском
Угорська авіакомпанія виділила 100 тисяч безкоштовних квитків для українців

Безкоштовний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі

Угорський лоукостер Wizz Air запропонує 100 тисяч безкоштовних квитків для українців. Доступні напрямки включатимуть польоти з/в Європу, Великобританію і Грузію.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today.

З 15 вересня по 8 грудня українці зможуть забронювати рейси на понад 800 напрямків за умови наявності закордонного паспорта і міжнародного сертифіката вакцинації від COVID-19. 

Попри те, що квитки безкоштовні, система попросить пасажирів ввести дані банківської карти — такий алгоритм системи електронного бронювання, жодних коштів з вас не стягнуть. Пошук квитків доступний за посиланням, але не забудьте ввести номер українського паспорту, щоб побачити безкоштовні пропозиції для українців. Зараз бронювання здійснюється лише на сайті WizzAir. Також компанія перевірятиме ваші документи до посадки, тому радить прибувати в аеропорт щонайменш за 3 години до вильоту.

Безкоштовний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі. Інший багаж можна сплатити до або після бронювання за стандартними тарифами.

Нагадаємо, українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти. Крім того, українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі. 

Також Інформатор писав, як українським біженцям отримати медичну допомогу в Чехії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.