Українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти

Читать на русском

Послуга доступна лише з понеділка по п'ятницю

Читать на русском
Українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти

Послуга доступна лише з понеділка по п'ятницю

Українці зможуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти. Для цього потрібно мати дійсну довідку про отримання захисту від Агенції з міжнародного захисту на Мальті.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням Національний банк України.

Операції з обміну проводитиме безпосередньо Центральний банк Мальти. Скористатися програмою можуть громадяни України. Якщо ж мова йде про неповнолітніх українців без супроводу, то для проведення обміну знадобиться допомога осіб, опікунство або представництво яких засвідчив уповноважений орган влади Республіки Мальта.
 
Загалом у межах програми можна обміняти до 10 тисяч гривень на особу. Інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на офіційному сайті Центрального банку Мальти. Обмінні операції не передбачають жодної плати, комісій або зборів. 
 
Українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти 1

Нагадаємо, в Україні переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, «ПриватБанк» попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.

Також Інформатор писав, скільки та де можна зняти готівку без банкомату.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.