Ударів вглиб росії буде більше? "Антонов" починає масово виробляти безпілотники, - Reuters

Ударів вглиб росії буде більше? "Антонов" починає масово виробляти безпілотники, - Reuters

Читать на русском

Досвід компанії у будівництві вантажних літаків допоможе компанії випускати БПЛА великої дальності польоту

Читать на русском
Антонов, БПЛА
Можливості ДП з виробництва дронів у червні презентували американським посадовцям

Досвід компанії у будівництві вантажних літаків допоможе компанії випускати БПЛА великої дальності польоту

Підприємство "Антонов" розширює виробництво безпілотників. Досвід державної компанії у будівництві вантажних літаків може бути застосований до випуску БПЛА великої дальності польоту. Це допоможе Силам оборони наносити удари вглиб території росії.

Про це пише видання Reuters. За даними журналістів, презентація можливостей "Антонова" з виробництва дронів відбулася в червні у Вашингтоні - на заході були присутні американські посадові особи.

Наразі відомо, що "Антонов" відкрив новий центр БПЛА "з метою розширення можливостей виробництва безпілотних комплексів та надання підтримки приватним виробникам безпілотних систем з точки зору експертизи та послуг" - про це йдеться у презентації "Укроборонпрому". Під керівництвом концерну "Антонов" і раніше проектував і виготовляв БПЛА, включаючи модель "Горлиця", водночас виробництво вантажних літаків було основним напрямком діяльності.

Новий центр з виробництва безпілотників міг би краще задовольнити військові потреби України і дати інженерам компанії більше роботи, повідомила журналістам особа, яка знає про плани "Антонова". Експертиза держпідприємства щодо вантажних літаків також може бути застосована до безпілотників далекої дальності польоту, що дасть Збройним силам України можливість наносити удари вглиб території рф, додало джерело агентства.

Центр безпілотників Антонова пропонує послуги, включаючи експериментальні аеродинамічні дослідження, створення повнофункціональних тренажерів для навчання операторів БПЛА і розробку компонентів, йдеться в презентації. Загалом новий центр нараховує 26 функцій.

Виробництво дронів в Україні

Наприкінці липня Кабінет міністрів оголосив про виділення 40 млрд гривень на виробництво українських дронів. Премʼєр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що це рішення дозволить збільшити обсяг та якість нових українських безпілотників, які критично необхідні на фронті.

Крім цього, у The Washington Post розповідали, що в Україні тестують FPV-дрони зі штучним інтелектом. Вони можуть захоплювати ціль та переслідувати до удару, навіть якщо зв’язок з оператором було втрачено. Таким чином, він може працювати навіть в умовах радіоелектронного придушення.

За даними ЗМІ, в Україні наразі розробляється близько шести моделей різних далекобійних ударних дронів. Як зазначають українські конструктори, деякі з них можуть літати на відстань понад 1000 км.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.