“Удари будуть і далі”: у ЗСУ розкрили стратегію щодо Криму

Наразі внесенні змін у вже існуючі плани не планується

Стратегія по Криму
Яка стретегія ЗСУ щодо Криму. Колаж: Інформатор

Речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук розповів про частину стратегій щодо тимчасово окупованого Криму. За його словами, українські воїни і надалі битимуть по російським окупантам на півострові. Водночас стовідсоткових прогнозів він не дає, адже подібні питання вирішуються на вищому рівні.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Еспрессо”. Плетенчук наголосив, що наразі не планується внесення змін у вже існуючі плани.

Він зазначив, що удари здійснюватимуться по російській інфраструктурі на окупованому півострові. Зокрема, плануються атаки по Кримському мосту, а також по кораблям загарбників.

“Скоріш за все, удари будуть наноситися і надалі. Російська інфраструктура в Криму сама себе не спалить. Міст сам себе не зруйнує, хоча це під питанням насправді. З кораблями складніше, вони зазвичай мають позитивну плавучість і їм треба допомагати”, – зазначив спікер ВМС ЗСУ.

Атаки по Криму: останні новини

Відомо, що 31 січня на тимчасово окупованому півострові пролунали вибухи. Згодом стало відомо про удари по аеропорту “Бельбек” у районі Севастополя, де розташована авіація російських окупантів. За інформацією речника Повітряних сил Збройних Сил України Юрія Ігната, на аеродромі були уражені щонайменше три військові літаки противника. Також в результаті атаки є втрати серед особового складу окупантів.  Підтвердженням наслідків атаки є супутникові знімки, які чітко показують уражені об'єкти.

А вже 2 лютого у ЗМІ з'явилася інформація, що ЗСУ ліквідували російського генерала Олександра Татаренка під час удару по авіабазі. Також росіяни повідомляли, що внаслідок атаки загинуло близько 20 осіб. 

Також піл час атаки українські воїни знищили бункер координаційного центру радіолокаційного контролю росіян. Це суттєво вплинуло і впливатиме надалі на повітряну активність ворога у Чорноморському регіоні. Також наслідки відчує російська ППО. 

Нагадаємо, що переломити ситуацію на фронті самими лише літаками F-16 неможливо: потрібні інші види озброєнь. Які саме, і чим ситуація в Україні може нагадувати операцію "Бурю в пустелі" 1990-х років, розповідає військовий експерт Олексій Гетьман.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube