Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У місті повністю зруйновано два будинки, ще 137 було пошкоджено
Голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін озвучив остаточну кількість жертв російського удару по Краматорську, який стався ввечері у суботу, 17 лютого. Внаслідок російського терору загинули троє людей.
Про це він написав у Telegram. Крім того, ще дві людини було поранено.
“3 людини загинули і 2 поранені — такі остаточні наслідки обстрілу Краматорська. Вчора вночі росіяни випустили по місту 3 ракети Х-22”, – зазначив Філашкін.
Відомо, що серед загиблих – дві жінки 45 і 74 років та чоловік 23-річний чоловік. Також було повністю зруйновано два житлових будинки.
За словами Філашкіна, ще 137 будинків росіяни пошкодили у приватному секторі міста. Окрім нього, було пошкоджено у промислові будівлі.
“Цей цинічний злочин росіян вкотре доводить: на Донеччині не залишилися абсолютно безпечних місць”, – наголосив керівник ОВА.
Ввечері у суботу, 17 лютого, російські загарбники масовано обстріляли міста Краматорськ та Слов’янськ Донецької області. Внаслідок ударів постраждала лише цивільна інфраструктура, раніше писали, що в обох містах загалом загинуло четверо мирних жителів.
Також постраждали понад 20 будівель цивільного призначення (школа, будинки тощо). У школі, куди влучили окупанти в Слов'янську, перебував "пункт незламності" та соціальна їдальня для бідних людей.
Чому безпілотники - це майбутнє? Як можна розібрати найбільшу армію у світі на молекули за умови високопрофесійного особового складу, мінімальної кількості артилерії та використання безпілотників? На ці запитання відповість Ярослав Олійник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.