Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Підйом ворожої авіації спрямований на вишукування та виснаження сил ППО
Окупанти можуть нагнітати ситуацію в Україні перед масовим обстрілом. Вони можуть завдати удару неочікувано. Тому українців закликають бути готовими до таких дій ворога.
Про це в ефірі телемарафону заявила керівниця пресцентру сил охорони та оборони Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. За її словами, росіяни зосереджують літаки та ракетоносії, що свідчить про підготовку до ракетного удару, який може статися будь-коли. Інтервали у 7-10 діб потрібні їм, щоб підготувати свої потужності.
"Те, що така атака не сталася на початку тижня, коли вони її планували, і про що було попереджено населення — не треба розганяти як зайву паніку, яку розганяли влада та військові. Це попередження і нагадування про те, що війна триває. Ворог використовує інтервали у 7-10 діб для того, щоб підготувати свої потужності, і цілком ймовірно може нагнітати таку ситуацію", - пояснила Гуменюк.
Вона додала, що ворог поводиться підступно, тому може завдати удару будь-коли. Вона підкреслила, що росіяни зосереджують літаки та ракетоносії, що свідчить про підготовку до ракетного удару.
"На летовищах росії накопичена стратегічна авіація споряджена, тактична авіація споряджена, ракетоносій виведений на чергування — це непрямі ознаки до підготовки удару. Треба розуміти, що підйом авіації та маневрування ракетоносіями може бути спрямовано на вишукування та виснаження нашої протиповітряної оборони. Їм не дають спокою показники збиття ракет і вони вишукують точки. Атака може бути будь-якої миті", - сказала Гуменюк.
За останні два місяці росія здійснила сім масованих ракетних атак по Україні, зосередивши зусилля на енергетичній інфраструктурі. Остання з таких атак відбулася 23 листопада: окупанти випустили близько 70 крилатих ракет, 51 із них знищено силами ППО. У країни-агресорки є перелік об'єктів в Україні, які можуть стати потенційними цілями для її нових ракетних ударів. Після кожної атаки в росії аналізують свою роботу і вирішують, куди вдарити наступного разу. У неділю, 27 листопада, президент України Володимир Зеленський повідомляв, що терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокояться.
Нагадаємо, росіяни в районі Бахмута вдаються до тактики часів Другої світової. Крім того, МАГАТЕ посилить присутність на всіх українських АЕС.
Також Інформатор писав, що Укроборонпром розробив "олівець" для розмінування територій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.