"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
На призначення дострокової пенсії захисники мають право після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років.
Для дострокового виходу на пенсію у чоловіків має бути страховий стаж не менше 25 років, а у жінок - не менше 20 років. Це визначено законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Про можливість вийти на пенсію достроково повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду у Вінницькій області.
«Можливість призначення пенсії за віком є доцільною у випадку, якщо учасник бойових дій не набув права на пенсію за вислугу років, передбачену законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» або, якщо військовослужбовець продовжує військову службу, але досяг вищевказаного пенсійного віку та набув необхідної тривалості страхового стажу», - повідомили спеціалісти Пенсійного фонду.
Тобто, дострокова пенсія за віком призначається незалежно від того, чи працює захисник або проходить службу.
Хто з захисників може раніше вийти на пенсію:
«Звертаємо увагу, що особи, які працювали у військових частинах (вільно наймані особи), приймали участь в бойових діях і яким присвоєно статус учасника бойових дій, мають всі пільги, передбачені для даної категорії ветеранів війни, окрім дострокового виходу на пенсію за віком», - йдеться у повідомленні.
Крім того, законодавством передбачено достроковий вихід на пенсію за віком і для членів сімей загиблих учасників бойових дій: батькам, дружинам, чоловікам.
Раніше Інформатор розповідав, хто з пенсіонерів отримає надбавку у серпні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.