Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Військові називають такі тренажери новим рівнем технологій, ними скоро укомплектують усі бригади тактичної авіації
Льотчики Повітряних сил ЗСУ в одній із бригад тактичної авіації вже розпочали тренування на авіаційному тренажері F-16, який раніше передала Чехія. Вони відпрацьовують бойові місії, зокрема, по знищенню ворожих ракет. За словами військових, ці платформи є новим рівнем технологій.
Про це повідомляє командування ПС ЗСУ у Facebook. Також зазначається, що такими тренажерами незабаром укомплектують всі бригади тактичної авіації.
“У переважної більшості наших авіатренажерів давно вийшов ресурс. Враховуючи сьогодення, Повітряні сили аналізують технічні можливості в пошуку ефективно економічно вигідних рішень. Одне з таких є перехід на авіаційні тренажери з використанням віртуальної або фіксованої реальності, що надає пілоту відчуття реальності польоту, а також більший кут огляду. В передових країнах світу вже застосовують такі тренажери протягом крайніх п’яти років. F-16 скоро надійдуть на озброєння наших бригад”, – розповів начальник групи обслуговування тренажерів.
Він наголосив, що його вразили реалістичність відчуттів, перевантаження, великий вибір карт, режимів, сценаріїв, можливість відпрацьовувати застосування різного озброєння, а також моделювати дії у позаштатних ситуаціях. За його словами, це вже зовсім інший рівень технологій.
Офіцер додав, що для льотчиків не є проблемою розібратися з обслуговуванням таких винищувачів. У найближчий час такими тренувальними платформами укомплектують усі бригади тактичної авіації.
Ще 10 травня стало відомо, що Чехія передала Україні перший тренажер F-16, який отримала одна з бригад тактичної авіації. Українські спеціалісти протестували його основний модуль та приготували до експлуатації.
Зазначалося, що це не симулятор польоту на винищувачі, а повноцінний авіаційний тренажер з реальною кабіною пілота. Після цього змонтвали гідравліку, щоб пілот міг максимально відчути реалістичність тренувального польоту.
Нагадаємо, що Україна планує отримати перші винищувачі F-16 цього літа, що значно посилить Повітряні сили країни. Водночас точна дата постачання не розголошується з міркувань безпеки, але у Нідерландах вважають, що літаки мають прибути до України вже влітку. Перед цим наша держава повинна підготувати відповідну інфраструктуру та персонал, що включає навчання пілотів і технічного персоналу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.