"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Військовий розповів, що таким чином покарав солдата за п'янку
В одній з військових частин Житомирської області молодший лейтенант побив строковика. Пізніше військовий записав відеозвернення з вибаченнями та заявив, що причиною бійки нібито стало вживання строковиками алкоголю. Відповідні відео з'явилися у соцмережах.
ЗМІ пишуть, що подія сталась у 190 навчальному центрі Житомирської області. Командуванню Міноборони про цей інцидент вже відомо.
Повідомляється, що на відео - командир навчального центру, молодший лейтенант Віталій Вітусевич. Пізніше він записав ролик із вибаченнями, де натякнув, що покарав хлопця за п'янку.
"Я - молодший лейтенант буду з вами чесним. Я був неправий і готовий понести покарання, на яке я заслуговую. Але хочу сказати, що алкоголь в армії – це недопустимо, це смерть на фронті, ризик для життя всього підрозділу, де б він не був – на навчанні, чи у районі виконання бойових дій. Це неприпустимо і це треба суворо забороняти. Я буду відповідати за свої дії, але це не змінить мого ставлення до алкоголю в армії", - заявив військовий.
До слова, покарання за нанесення тілесних ушкоджень, згідно з Кримінальним кодексом України (ККУ), - від штрафу до 10 років тюрми. Це залежить від ступеня тяжкості ушкоджень.
Інцидент із побиттям солдата на Житомирщині дійшов до командування навчального центру. Щодо лейтенанта, який побив солдата, вже розпочали службове розслідування. До нього залучили Службу військового правопорядку, контррозвідку, Державне бюро розслідувань та інші служби.
На початку року в Україні набув чинності закон, яким посилили покарання для військових. З того часу українські суди вже ухвалили відносно військових близько 20 рішень за пиятику на службі (ст. 172-20 КУпАП). Приблизно в 9 з 10 випадків суди призначають військовим штраф 17 000 грн. Є також випадки, коли військовим призначали 10 діб гауптвахти (місце в армії, де примусово утримують військовиків-порушників військової дисципліни). При цьому рішень на користь військовослужбовців майже немає.
Нагадаємо, в Києві перехожий жорстоко побив підлітка, бо йому не сподобався зовнішній вигляд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Отключить проверкуПремиальные предложения