У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
В різних районах міста світло вимикають за графіком по декілька годин
Росіяни зруйнували деякі підстанції в Житомирі. Відновити їх роботу поки неможливо. Через це у місті зменшили енергоспоживання.
Про це повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин. Освітлення в Житомирі вмикають тільки на 30%.
"Роботу деяких підстанцій за такий час неможливо відновити, бо йдеться про обладнання, яке треба замовляти, і довго чекати виробництва, але Житомир живе. Ми скоротили випуск електротранспорту в три рази. Освітлення в місті вмикаємо тільки на 30% від потужності, тобто в принципі працює кожен третій ліхтар. Ми з обленерго чітко регулюємо вечірні і ранкові піки. Наприклад, подачу води на очисні споруди ми в денний час скорочуємо для того, щоб зменшити енергоспоживання і запускаємо після того, як проходять піки. Це ніяк не впливає на подачу води в місті", - наголосив Сухомлин.
За його словами, частина промислових підприємств міста, які споживають багато електроенергії, перейшли на роботу в нічний час та у вихідні. Окрім того, в різних районах Житомира світло вимикають за графіком по декілька годин.
"Опалювальний сезон розпочався 10 днів тому. Всі будинки з теплом, проблем з цим немає. Ми виділили кошти на закупівлю генераторів великої потужності для того, щоб забезпечити ними роботу водоканалу та теплокомуненерго. Звісно, це не може бути цілодобово, але 5-8 годин на добу ми зможемо подавати і воду, і тепло", - сказав Сухомлин.
У разі надзвичайної ситуації школи і дитсадки міста працюватимуть як пункти обігріву. У Житомирі планують облаштувати 36 таких пунктів, кожен із яких забезпечать генераторами.
Енергомережа України ще досі не може відновити повноцінну роботу після терористичних атак загарбників. Через це в різних регіонах та столиці запроваджують відключення електроенергії. Це дозволить уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури. Аварійні відключення вводять обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки. У випадку запровадження таких відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше. Українців просять заощадливо користуватись електроенергією.
Нагадаємо, Берислав може залишитися без світла до деокупації. Крім того, у ДТЕК закінчується обладнання для ліквідації наслідків обстрілів.
Також Інформатор писав, що 4,5 мільйони українців залишилися без світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.