"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Такі думки підтримують в ООН
Росія як країна-окупант повинна сама забезпечувати водою цивільне населення анексованого Криму. Так кажуть норми міжнародного права.
Як передає Інформатор,про це повідомили в представництві Президента України в Криму .
У представництві пояснюють, що забезпечення водопостачанням Криму є досить дорогим заходом для РФ, тому вона намагається за допомогою тиску схилити Україну до відновлення водопостачання до Криму.
"Однак Україна не повинна вирішувати проблеми, які постають перед державою-окупантом після шести років тимчасової окупації нею частини суверенної території України", - йдеться у повідомленні.
Також представництво посилається на норми міжнародного гуманітарного права, зокрема, частину першу статті 55 четвертої Женевської конвенції, яка говорить, що держава-окупант зобов'язана за допомогою всіх наявних засобів забезпечувати населення продуктами харчування, медичними матеріалами та іншими засобами.
Крім того, стаття 60 цієї ж конвенції передбачає, що надання гуманітарної допомоги третіми сторонами не звільняє державу-окупанта від цих зобов'язань.
Відзначимо, що з цією думкою солідарні в управлінні Верховного комісара ООН з прав людини .
Як писав Інформатор, в окупованому Криму вводять третій етап обмежень подавання води через посуху та обміління водоймищ .