У захоплених прифронтових містах Луганщини ціни на продукти вдвічі вищі

Читать на русском

Росіяни вирішили заблокувати валютників, аби збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат

Читать на русском
У захоплених прифронтових містах Луганщини ціни на продукти вдвічі вищі
Окупанти почали полювати за гривнею

Росіяни вирішили заблокувати валютників, аби збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат

Ціни на продукти і товари першої необхідності в різних містах та селах Луганської області значно відрізняються. Зокрема, у прифронтових населених пунктах продукти коштують у середньому вдвічі дорожче, ніж в інших. Хоча у так званій "лнр" існує "державний комітет тарифного та цінового регулювання". Можливо, і правда лише існує.

Про це повідомили у Луганській обласній військовій адміністрації. Про підвищення пенсійного віку повідомили в уряді рф. Там розробляють законопроєкт, в якому пропонується зробити в окупованих регіонах перехід на загальноросійський пенсійний вік до 31 грудня 2032 року. 

Відзначають, що через відсутність єдиного пенсійного законодавства на захоплених у 2014 та 2022 роках територіях, підстави для виходу на пенсію там також відрізняються, у тому числі й підстави для отримання дострокової пенсії для різних категорій працівників. До цієї дати діятимуть регіональні пенсійні доплати, які жителі так званих «нових російських регіонів» зможуть отримувати до досягнення загальновстановленого пенсійного віку. 

Зокрема, на окупованій більше восьми років тому частині нашої області вік виходу на пенсію становив 55 років для жінок, 60 років – для чоловіків. На захоплених минулоріч – 60 років і у чоловіків, і у жінок. 

Водночас закон, який набув чинності в рф 1 січня 2019 року, закріплює пенсійний вік – 65 років для чоловіків та 60 років для жінок. Тепер потрібно не лише знайти роботу, а ще й дожити до пенсії. Розмір її буде однаковим для певної категорії пенсіонерів. 

"Аби позбавити населення можливості збувати гривню, окупанти організовують рейди по обмінниках. Заблокувавши можливість купляти товари за гривню, вони спочатку змусили місцевих міняти гривню на рублі. Тому росіяни вирішили заблокувати валютників, аби збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат", - йдеться у повідомленні. 

Що відомо про ситуацію на фронті 

Противник не припиняє наступальних дій на Лиманському та Бахмутському напрямках та продовжує зазнавати втрат. Так, в районі Новоіванівки загарбники облаштували ще один військовий шпиталь. Там на лікуванні знаходиться близько 100 російських військових. Ступінь тяжкості поранення лікарі зазвичай занижують та не обліковують у медичних документах. Після надання мінімальної допомоги відправляють на передову. 31 січня на Куп’янському напрямку ворог обстріляв позиції наших військ в районах Новоселівського і Ковалівки.

На Лиманському напрямку вогневого ураження з боку росіян зазнали Новоєгорівка, Невське, Червонопопівка, Кремінна і Діброва. Авіація Сил оборони завдала 9 ударів по районах зосередження ворога та 2 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів. Ракетники і артилеристи уразили 13 районів зосередження живої сили противника, 1 пункт управління та 1 склад боєприпасів.

Нагадаємо, окупанти застосовують нову тактику ракетних ударів по Україні. Крім того, Резніков анонсував виробництво українських БПЛА.

Також Інформатор писав, що у Маріуполі окупанти готують підрозділи та техніку для атак на Вугледар.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.