У ВСУ зафіксували 95 випадків COVID-19, хворіють 939 осіб

Всього хворіють - 939 осіб

У ВСУ зафіксували 95 випадків COVID-19, хворіють 939 осіб

У Збройних Силах України станом на 13 жовтня зафіксували 95 нових випадків COVID-19. Всього за час пандемії одужали - 2 905 осіб, летальних випадків - 11.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ, передає Інформатор.

В установах охорони здоров'я перебуває 32 людини:

  • Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - 2 військовослужбовці,
  • Військово-медичний клінічний центр Східного регіону - 12 військовослужбовців,
  • Військово-медичний клінічний центр Південного регіону - 2 військовослужбовці,
  • Військово-медичний клінічний центр північного регіону 12 військовослужбовців,
  • Житомирський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець,
  • ізолятор військової частини Харківської області - 2 військовослужбовці,
  • Козелецька ЦРЛ - 1 працівник ЗС України.

"Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", - заявили в медсилах.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 63 людини:

  • Київська область - 7 військовослужбовців і 4 працівники ЗС України,
  • Львівська область - 8 військовослужбовців, Одеська область - 12 військовослужбовців і 2 працівники ЗС України, Вінницька область - 6 військовослужбовців,
  • Житомирська і Полтавська області - по 2 військовослужбовців і по 1 працівнику ЗС України,
  • Хмельницька область - 3 військовослужбовців і 1 працівник ЗС України,
  • Рівненська область - 2 військовослужбовців і 3 працівники ЗС України,
  • Харківська область - 3 військовослужбовців,
  • Тернопільська та Черкаська області - 2 військовослужбовців,
  • Запорізька область і Миколаївська області - 1 військовослужбовець.

"Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - резюмували в командуванні.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходяться 428 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 58 осіб.

Нагадаємо, в Україні за добу коронавірусом заразилися 5133 людини. Вчора в Україні набрало чинності нове карантинне зонування.

Крім того, в Україні будуть ініціювати продовження карантину до 31 грудня.

Також Інформатор писав, що осінні канікули в українських школах можуть розпочатися до 15 жовтня. Остаточне рішення про початок канікул буде приймати місцева влада.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити