У ВСУ виявили 76 нових випадків COVID-19

Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 54 людини

У ВСУ виявили 76 нових випадків COVID-19

Станом на 2 жовтня у Збройних Силах України зафіксували 76 нових випадків COVID-19, хворіють 711 осіб.

Про це повідомляє Командування Медсил ВСУ,- передає Інформатор .

В установах охорони здоров'я перебувають 15 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр ГВКГ - 3 військовослужбовців і 1 працівник ЗС України, військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 6 військовослужбовців, військово-медичний клінічний центр Західного регіону - 1 військовослужбовець, військово-медичний клінічний центр центрального регіону - 2 військовослужбовців, військово-медичний клінічний центр Південного регіону - 1 військовослужбовець, Рівненський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець).

«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування», - заявили в медсилах.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 61 людина. Всього за час пандемії видужала 2 331 особа, летальних випадків - 10. На ізоляції знаходяться 652 людини.

Нагадаємо, в Україні COVID-19 виявили у 4633 осіб.Крім того, заступник голови МОЗ заявив, що в Україні не було першої хвилі COVID-19 .

Раніше Інформатор писав, що Україна відновила зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Зонування почне діяти з 5 жовтня.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити