У відбірному матчі до чемпіонату світу збірна України зіграла з Іспанією

Поєдинок пройшов у іспанській Кордові.

Збірна України воювала з найсильнішою збірною світу. На жаль, створити сенсацію українським баскетболістам не вдалося.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У четвер, 24 лютого, у групі G відбіркового турніру до чемпіонату світу з баскетболу серед чоловічих команд відбувся поєдинок третього туру. Збірна України грала з чинними чемпіонами світу, збірною Іспанії. Поєдинок з іспанцями став третім для української збірної. Матчі першого та другого турів пройшли у листопаді минулого року. Збірна України спочатку в гостях програла Грузії 82:88, а потім у домашньому матчі з рахунком 78:61 перемогла збірну Північної Македонії.

Склад збірної України: Лукашов, Зотов, Сидоров, Рендл, Липовий, Близнюк, Ткаченко, Бобров, Павлов, Петров, Кравцов, Пустовий.

Збірна України активніше розпочала поєдинок та повела 4:0. Але два точні триочкові кидки вивели вперед збірну Іспанії. Рендл показав, що теж вміє закидати через дугу, на 6-й хвилині повернувши лідерство Україні. Потім іспанці помітно додали та виграли першу чверть 22:17. Друга десятихвилинка розпочалася з ривка господарів 10:0. Перевага збірної Іспанії зросла до п'ятнадцяти балів і лише після цього українці змогли набрати очки. Ну а завершилася перша половина матчу із рахунком 45:29. Після перерви перевага іспанців продовжувала зростати і на середину третьої чверті досягла двадцяти семи очок. У такій ситуації важко було розраховувати на успіх. Українці намагалися як могли і скоротили відставання, але далася взнаки різниця в класі з чемпіонами світу. Зазнавши двох поразок у трьох матчах, збірна України перед поєдинками другого кола посідає третє місце в групі G. У наступний раунд відбору до чемпіонату світу пройдуть по три команди з кожної групи.

• Іспанія - Україна 88:74 (22:17, 23:12, 28:17, 15:28);
  • Грузія – Північна Македонія 91:70 (24:18, 22:13, 22:16, 23:23).
Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.