"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
З життя пішов Стефан Романів, громадський та політичний діяч української діаспори, перший заступник Президента Світового конґресу українців, голова комісії з визнання Голодомору геноцидом проти українського народу, Голова Проводу ОУН(б), офіційний представник Торгово-промислової палати України в Австралії
У середу, 26 червня, у Варшаві помер видатний українець, громадський та політичний діяч Стефан Романів "Береза" - людина легенда. Він був активним прихильником ідеї миру і перемоги для України. Романіву було 68 років.
Про смерть Романіва повідомили у групі "Ukrainians in Melbourne Australia". Там говорять, що він був неймовірно доброю, розумною та енергійною людиною, яка відігравала значну роль в українській громаді Австралії.
"Зупинилося серце і дихання неймовірно доброго, розумного, енергійного - найкращого батька української громади в Австралії - СТЕФАНА РОМАНІВА. Людина ЛЕГЕНДА, людина дії та організації, стильний духом та вірою в мир та перемогу України", - написала Інна Мосієнко в групі.
Стефан Ількович Романів, відомий також під псевдонімом "Береза", був визначним українським громадським і політичним діячем української діаспори.
Стефан народився 12 листопада 1955 року в Мельбурні, Австралія. Його батько, Ілько Романів, був з Тернополя, а мати — німкеня зі Штутгарта. В дитинстві Стефан відвідував українську греко-католицьку церкву та рідну українську школу.
Романів був членом Спілки Української Молоді (СУМ) і активістом української громади в Австралії. Очолював різні організації й ради, зокрема, Крайову Управу СУМ в Австралії. Закінчив педагогічний університет у Мельбурні і працював учителем початкової школи. Був активним учасником українських освітніх та культурних ініціатив в Австралії.
Романів також був головою комісії з визнання Голодомору геноцидом проти українського народу і головою Проводу ОУН(б). Обіймав важливі посади в українських громадських організаціях і здобув широке визнання за свою діяльність.
З 2008 по 2018 рік обіймав посаду генерального секретаря Світового Конгресу Українців, а з 27 листопада 2018 року — першого заступника президента цієї організації. Його робота спрямовувалася на підтримку української діаспори та співпрацю з Україною.
Разом із дружиною Анастасією виховав двох дітей, Петра і Терезу. Був нагороджений державними нагородами України та Австралії за свої вагомі внески в розвиток української культури та спільноти.
Надаємо, в Бразилії померла мати Короля футболу. Також ми писали, що помер генсек організації "Репортери без кордонів" Крістоф Делуар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.