Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Влада називає це найжахливішою різаниною в пенітенціарній системі в історії країни
У в'язниці еквадорського міста Ґуаякіль відбулися зіткнення між бандами. Загинули 116 осіб, понад 80 отримали поранення.
Про це повідомив президент Еквадору Гільєрмо Лассо, передає Інформатор із посиланням на Associated Press.
Глава держави ввів надзвичайний стан у пенітенціарній системі Еквадору. Він дозволив уряду, серед інших повноважень, направляти у в'язниці поліцію й солдатів. Президент заявив на пресконференції, що те, що відбувається в Ґуаякілі стало "сумною подією", і поки він не може гарантувати, що влада відновила контроль над в'язницею.
"Сумно, що в'язниці перетворюються злочинними угрупованнями в території для суперечок про владу", - сказав Лассо.
Влада заявила, що п'ятеро загиблих були обезголовлені. Це не перший випадок масових сутичок в еквадорських в'язницях. Раніше аналогічний інцидент стався в лютому, коли в трьох в'язницях країни одночасно вбили 79 ув'язнених. У липні президент країни оголосив режим надзвичайної ситуації в тюремній системі країни. Раніше офіційні особи заявили, що нинішня "війна" спалахнула через боротьбу між ув'язненими банд "Лос Лобос" і "Лос Чонерос" за право головувати в тюрмі.
Зазначимо, Ґуаякіль — перше за чисельністю населення місто Еквадору, розташоване приблизно у 250 кілометрах на північний захід від столиці країни Кіто на річці Гуаяс.
Нагадаємо, в Індонезії через пожежу у в'язниці загинули 40 людей. Крім того, в Болівії експрезидентка намагалася вчинити самогубство у в'язниці.
Також Інформатор писав, що в Нігерії з в'язниці втекли понад 1 800 ув'язнених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.