У Тернопільській області зафіксували землетрус: деталі

Землетрус не становить загрози для мешканців регіону та класифікується як ледве відчутний

землетрус
За розрахунками землетрус не несе загрози для населення

У неділю, 18 лютого, у Тернопільській області зафіксували землетрусний поштовх. Головний центр спеціального контролю повідомив про цей природний феномен о 11:07. Вібрації землі мали магнітуду 2,6 за шкалою Ріхтера на глибині 5 кілометрів.

Про це пише Головний центр спеціального контролю України у Telegram-каналі. Інформується, що люди ледь відчули поштовхи.

"18 лютого 2024 року о 11:07:32 Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус в Тернопільській області, магнітудою 2,6 (за шкалою Ріхтера) на глибині 5 км. За розрахунками землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією землетрусів відноситься до «ледве відчутних». Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах", - читаємо у повідомленні.

Експерти зазначають, що такий землетрус не становить загрози для мешканців регіону та класифікується як "ледве відчутний". Поштовхи могли відчути лише деякі люди, особливо ті, що перебували у стані спокою в приміщеннях або на верхніх поверхах будівель.

Землетрус у Румунії

Минулого року у Румунії за 68 кілометрів від Брашова у понеділок, 4 грудня, стався землетрус магнітудою 4,8 бала за шкалою Ріхтера. Це вже другий землетрус, який стався протягом останнього часу. Перший зафіксований 3 грудня, тоді його магнітуда становили 3,2 бала.

Землетрус стався на глибині 132 кілометрів поблизу таких міст: 54 км на північний захід від Бузеу, 57 км на захід від міста Фокшань, 63 км на південний схід від Сфанту-Георге, 68 км на схід від Брашова, 77 км на північний схід від Плоєшті. Інформації про постраждалих і руйнування немає.

Потужний землетрус відчули й в Україні, зокрема в Ізмаїлі Одеської області. Мешканці повідомляють, що відчули незначні коливання. Втім, як запевнили фахівців з Головного центру спеціалконтролю ДКА, українцям хвилюватися нічого. 

Кріпосні зобов'язання для населення - це шлях до невдачі. Громадяни вже не бажають повертатися з Європи в Україну, втрачаючи віру в майбутнє. Андрій Золотарьов ділиться своїми враженнями від правок у законі про мобілізацію та розкриває, що нас чекає далі. Приєднуйтеся до обговорення, щоб зрозуміти сутність цих змін та їхній вплив на громадян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube