"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Для українців цей землетрус загрози не несе
У Румунії за 68 кілометрів від Брашова у понеділок, 4 грудня, стався землетрус магнітудою 4,8 бала за шкалою Ріхтера. Це вже другий землетрус, який стався протягом останнього часу. Перший зафіксований 3 грудня, тоді його магнітуда становили 3,2 бала.
Як пише Newsbv.ro, фахівці з румунського Національного інституту досліджень і розвитку фізики Землі повідомили, що цей землетрус є одним із найсильніших, що зафіксовані цього року. Він стався у сейсмічній зоні - горах Вранча.
"4 грудня 2023 р., об 05:48 (за румунським часом), помірний землетрус магнітудою 4,8 стався у горах Вранча на глибині 132 кілометри", - йдеться у повідомленні інституту.
Землетрус стався на глибині 132 кілометрів поблизу таких міст: 54 км на північний захід від Бузеу, 57 км на захід від міста Фокшань, 63 км на південний схід від Сфанту-Георге, 68 км на схід від Брашова, 77 км на північний схід від Плоєшті. Інформації про постраждалих і руйнування немає.
Потужний землетрус відчули й в Україні, зокрема в Ізмаїлі Одеської області. Мешканці повідомляють, що відчули незначні коливання. Втім, як запевнили фахівців з Головного центру спеціалконтролю ДКА, українцям хвилюватися нічого.
"4 грудня 2023 року о 00:05:47 (за київським часом) Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус з території Румунії, в районі гір Вранча, магнітудою 4,6 (за шкалою Ріхтера). Землетрус не несе загрози для населення України", - йдеться у повідомленні центру.
Гори Вранча - це гірський хребет в південній частині Східних Карпат, в Румунії. Довжина близько 60 км. Висота до 1783 м. Гори розташовані в сейсмічно активній зоні. Тут регулярно відбуваються землетруси, в тому числі й досить сильні.
Найбільший землетрус у горах Вранча стався 4 березня 1977 року. Його магнітуда становила 7,4 за шкалою Ріхтера. Землетрус завдав значних руйнувань у Румунії, зокрема у столиці Бухаресті. Загинуло понад 1500 людей, а понад 11 000 отримали поранення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.