Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Зникнення лісів веде до зникнення багатьох диких видів флори та фауни
За останні три десятиліття темпи збезлісення Землі сповільнилися, незважаючи на це, з 1990 року було втрачено близько 420 млн гектарів лісу. Зникнення лісів веде до зникнення багатьох диких видів флори та фауни.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на новини Організації Об'єднаних Націй .
«Половина лісових територій майже не постраждала від зовнішнього впливу людини, а третина лісів - це незаймані ліси, що не випробували на собі наслідків людської діяльності. Зникнення лісів триває, а значить лісового покриву позбудуться нові території планети», - йдеться у повідомленні.
За словами генерального директора ФАО Цюя Дун'юя необхідно переглянути методи виробництва і масштаби споживання продовольства.
«Найбільший приріст охоронюваних лісових територій стався в широколистяних вічнозелених лісах, тобто тих, що зазвичай знаходяться в тропічних зонах», - зазначив Дун'юя.
Експерти нагадали, що дерева виконують захисні функції: вони запобігають ерозії і втрату ґрунтів, і пом'якшують наслідки зміни клімату, забезпечують людей паливом і продовольством.
Нагадаємо, в Організації об'єднаних націй прогнозують погіршення ситуації з паводками на заході України через «загрозливо швидку» вирубку лісів в Карпатському регіоні.