Через загострення безпекової ситуації у Слов’янську всі освітні та культурні заклади припиняють офлайн-діяльність
У Слов’янську, що в Донецькій області, через загрозу безпеці повністю зупиняють проведення офлайн-занять у закладах освіти, культури, фізкультури та спорту. Всі школи та інші навчальні установи переходять на дистанційний режим. Влада закликає містян евакуюватися через посилені обстріли росіян.
Таке рішення ухвалив керівник міської військової адміністрації Вадим Лях. Його розпорядження також передбачає обмеження на проведення публічних заходів. Винятки стосуються лише тих, у яких беруть участь не більше двох осіб.
"Забороняється будь-яка офлайн-освітня діяльність або діяльність, яка має ознаки освітньої", – йдеться у розпорядженні.
Ці заходи запроваджуються для захисту мирних жителів міста та недопущення надзвичайних ситуацій. Особливу увагу приділено діяльності закладів культури, молодіжної політики та спорту, які також припиняють офлайн-роботу.
Слов’янськ знаходиться лише за 25 кілометрів від лінії фронту. У місті періодично фіксують ворожі обстріли. Зокрема, у листопаді було обстріляно промислову зону, що призвело до загибелі людини. Також ми писали, як внаслідок обстрілу міста 14 листопада було пошкоджено кілька багатоповерхівок. Також постраждав університет та дитсадок.
Ситуація в регіоні залишається напруженою, адже російські війська намагаються просунутися до Слов’янсько-Краматорської агломерації, атакуючи з півдня та півночі. При цьому ще на початку місяця у прифронтових містах, таких як Слов'янськ і Покровськ, продовжували витрачати гроші на благоустрій, жителі й активісти наголошували на потребі перенаправити кошти бюджету на оборонні потреби.
Нагадаємо, що 6-го грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський на фоні стели з назвою міста Слов’янськ звернувся до тих, кому ми завдячуємо нашою незалежністю та свободою – Збройних Сил України. Він привітав усіх, хто став на захист України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.