Головна
Україна
12:46, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

6-го грудня президент України Володимир Зеленський відправився у Слов’янськ, що в Донецькій області. На фоні стели з назвою міста він звернувся до тих, кому ми завдячуємо нашою незалежністю та свободою – Збройних Сил України. Він привітав усіх, хто став на захист України, та продовжує боронити наш народ і зараз.  Відеозвернення вийшло на офіційному каналі Володимира Зеленського. Своє нове привітання він записав у Слов’янську, яке знаходиться в Донецькій області. Не так далеко звідти йдуть активні бойові дії, але він прибув туди, аби підтримати наших воїнів, привітати їх з професійним святом та надати всю можливу допомогу.  У своєму звернення голова держави акцентував увагу на тому, що ми будемо завжда пам’ятати подвиги, на які пійшли наші військові. У нашій пам’яті назавжди залишилися ті, хто віддав свої життя за нашу перемогу, і ті, хто продовжують тримати захист. Боротьба продовжується, і всі українці вдячні нашим героям за їх мужність, незламність та впевненість.   «Зараз не лише день ЗСУ, зараз рік ЗСУ, час ЗСУ, час, коли всі бачать, хто такі українські захисники, захисниці. Хтось називав себе “другою армією світу”, та всі бачать, у кого тепер перше місце. Всі бачать вашу міць, гарт, ваші вміння, ваші стандарти, стандарти України», – сказав президент України.  Президент зазначив, що ми обов’язково відзначимо День ЗСУ у центрі нашої незалежної столиці. І це буде можливо саме завдяки героям, які боронять нашу державу. Шлях до свободи зараз лежить через вільні міста України, разом із Донецьком, Луганськом, та навіть Кримом.  День ЗСУ Традиційно День ЗСУ відзначається 6-го грудня. Його визначили постановою ВРУ 1993-го року. Саме 6-го грудня у 1991-му році був ухвалений закон України «Про Збройні сили України». Саме з цього моменту починається історія героїв, що стають на захист своєї батьківщини.  Ми пам’ятаємо тих, хто віддав свої життя, кого поранили, хто вже повернувся додому або продовжує давати ворогу відсіч. Усі вони – наші герої, і за кожен день, який ми проводимо у вільній Україні, ми завдячуємо саме їм, і всім, хто їм допомагає.  Нагадаємо, що Зеленський та прем'єр Чорногорії підписали спільну декларацію про євроатлантичну перспективу України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Традиційно на передовій у День ЗСУ: Зеленський записав відеозвернення зі Слов’янську

Читать на русском

Президент України звернувся до всіх військових нашої держави

Читать на русском
Традиційно на передовій у День ЗСУ: Зеленський записав відеозвернення зі Слов’янську
Зеленський записав нове звернення з передової

Президент України звернувся до всіх військових нашої держави

6-го грудня президент України Володимир Зеленський відправився у Слов’янськ, що в Донецькій області. На фоні стели з назвою міста він звернувся до тих, кому ми завдячуємо нашою незалежністю та свободою – Збройних Сил України. Він привітав усіх, хто став на захист України, та продовжує боронити наш народ і зараз. 

Відеозвернення вийшло на офіційному каналі Володимира Зеленського. Своє нове привітання він записав у Слов’янську, яке знаходиться в Донецькій області. Не так далеко звідти йдуть активні бойові дії, але він прибув туди, аби підтримати наших воїнів, привітати їх з професійним святом та надати всю можливу допомогу. 

У своєму звернення голова держави акцентував увагу на тому, що ми будемо завжда пам’ятати подвиги, на які пійшли наші військові. У нашій пам’яті назавжди залишилися ті, хто віддав свої життя за нашу перемогу, і ті, хто продовжують тримати захист. Боротьба продовжується, і всі українці вдячні нашим героям за їх мужність, незламність та впевненість.  

«Зараз не лише день ЗСУ, зараз рік ЗСУ, час ЗСУ, час, коли всі бачать, хто такі українські захисники, захисниці. Хтось називав себе “другою армією світу”, та всі бачать, у кого тепер перше місце. Всі бачать вашу міць, гарт, ваші вміння, ваші стандарти, стандарти України», – сказав президент України. 

Президент зазначив, що ми обов’язково відзначимо День ЗСУ у центрі нашої незалежної столиці. І це буде можливо саме завдяки героям, які боронять нашу державу. Шлях до свободи зараз лежить через вільні міста України, разом із Донецьком, Луганськом, та навіть Кримом. 

День ЗСУ

Традиційно День ЗСУ відзначається 6-го грудня. Його визначили постановою ВРУ 1993-го року. Саме 6-го грудня у 1991-му році був ухвалений закон України «Про Збройні сили України». Саме з цього моменту починається історія героїв, що стають на захист своєї батьківщини. 

Ми пам’ятаємо тих, хто віддав свої життя, кого поранили, хто вже повернувся додому або продовжує давати ворогу відсіч. Усі вони – наші герої, і за кожен день, який ми проводимо у вільній Україні, ми завдячуємо саме їм, і всім, хто їм допомагає. 

Нагадаємо, що Зеленський та прем'єр Чорногорії підписали спільну декларацію про євроатлантичну перспективу України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.