RU
Головна
Світ
14:48, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

У Сінгапурі підсилюють карантинні заходи через збільшення випадків COVID-19. Нові обмеження наберуть чинності з наступного тижня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. Влада обмежить кількість соціальних зустрічей двома людьми і зробить роботу з дому обов'язковою, у спробі стримати сплеск інфекцій і знизити навантаження на систему охорони здоров'я. "Число випадків захворювання зростає швидше, ніж очікувалося, у той час, як рівень вакцинації в місті-державі досяг плато після того, як склав близько 82%, що є одним із найвищих показників у світі", йдеться в повідомленні. Щоб ще більше захистити своє населення, держава Південно-Східної Азії також розширює програму вакцинації, щоб охопити людей у ​​віці від 50 до 59 років. Нагадаємо, в Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних. Крім того, у Японії планують скасувати режим НС, який ввели через ситуацію з COVID-19. Також Інформатор писав, що компанії Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої вакцини. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Сінгапурі підсилюють карантин через збільшення кількості випадків COVID-19

Читать на русском
У Сінгапурі підсилюють карантин через збільшення кількості випадків COVID-19

У країні з наступного тижня вводять нові обмеження

У Сінгапурі підсилюють карантинні заходи через збільшення випадків COVID-19. Нові обмеження наберуть чинності з наступного тижня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

Влада обмежить кількість соціальних зустрічей двома людьми і зробить роботу з дому обов'язковою, у спробі стримати сплеск інфекцій і знизити навантаження на систему охорони здоров'я.

"Число випадків захворювання зростає швидше, ніж очікувалося, у той час, як рівень вакцинації в місті-державі досяг плато після того, як склав близько 82%, що є одним із найвищих показників у світі", — йдеться в повідомленні.

Щоб ще більше захистити своє населення, держава Південно-Східної Азії також розширює програму вакцинації, щоб охопити людей у ​​віці від 50 до 59 років.

Нагадаємо, в Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних. Крім того, у Японії планують скасувати режим НС, який ввели через ситуацію з COVID-19.

Також Інформатор писав, що компанії Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої вакцини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.