RU
Головна
Життя
Здоров'я
10:50, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У серпні 2021 року в Україні зафіксували 1 622 випадки туберкульозу. 279 випадків із яких рецидиви. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України. Серед виявлених випадків туберкульозу: 1 228 нових випадків захворювання; 279 пацієнтів із рецидивом; 25 пацієнтів, які відновили лікування після перерви; 69 пацієнтів, які почали повторне лікування після невдалого; 21 інший випадок; 0 пацієнтів із невідомою історією попереднього лікування. Усього в серпні 2021 року від туберкульозу лікувалися 12 893 людини. Симптоми можуть бути непомітними протягом багатьох місяців, тому люди часто звертаються за допомогою на пізніх стадіях. Несвоєчасне звернення до лікаря може привести до подовження терміну лікування і виникнення ускладнень захворювання. Якщо виявити хворобу на ранній стадії, її можна лікувати амбулаторно й не боятися ускладнень. До слова, лікування туберкульозу в Україні безкоштовне, хворий отримує препарати за місцем лікування. Нагадаємо, Україна планує подолати епідемію туберкульозу до 2030 року. У 2020 році захворюваність на цю хворобу зменшилася на 30%. Також Інформатор писав про п'ять поширених міфів про туберкульоз. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У серпні 2021 року в Україні зареєстрували 1622 випадки туберкульозу

Читать на русском
У серпні 2021 року в Україні зареєстрували 1622 випадки туберкульозу

Усього в серпні 2021 року від туберкульозу лікувалися 12 051 особа

У серпні 2021 року в Україні зафіксували 1 622 випадки туберкульозу. 279 випадків із яких — рецидиви.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України.

Серед виявлених випадків туберкульозу:

  • 1 228 нових випадків захворювання;
  • 279 пацієнтів із рецидивом;
  • 25 пацієнтів, які відновили лікування після перерви;
  • 69 пацієнтів, які почали повторне лікування після невдалого;
  • 21 інший випадок;
  • 0 пацієнтів із невідомою історією попереднього лікування.

Усього в серпні 2021 року від туберкульозу лікувалися 12 893 людини.

Симптоми можуть бути непомітними протягом багатьох місяців, тому люди часто звертаються за допомогою на пізніх стадіях. Несвоєчасне звернення до лікаря може привести до подовження терміну лікування і виникнення ускладнень захворювання. Якщо виявити хворобу на ранній стадії, її можна лікувати амбулаторно й не боятися ускладнень.

До слова, лікування туберкульозу в Україні безкоштовне, хворий отримує препарати за місцем лікування.

Нагадаємо, Україна планує подолати епідемію туберкульозу до 2030 року. У 2020 році захворюваність на цю хворобу зменшилася на 30%.

Також Інформатор писав про п'ять поширених міфів про туберкульоз.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.