“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Рятувальники ще не дістались епіцентру землетрусу
В Непалі у ніч проти суботи, 4 жовтня, стався землетрус магнітудою 6,4 бали. Його епіцентр знаходиться у західному регіоні Джаджаркот. Рятувальники до гірських сіл досі не дістались через масштабні руйнування.
Як повідомило видання Reuters, кількість жертв стрімко зростає. Наразі відомо про 69 загиблих та сотні поранених. Чиновник Харіш Чандра Шарма заявив, що в його районі загинуло щонайменше 34 людини, а у сусідньому Рукум-Вест – 35 осіб. Але це не остаточні цифри, адже вести пошуки вночі доволі складно.
"Рятувально-пошукові групи повинні розчищати дороги, заблоковані сухими зсувами через землетрус, щоб дістатися до постраждалих районів", - розповів поліцейський з Рукум-Вест Намарадж Бхаттараї.
Відомо, що поштовхи були настільки сильними, що з багатоповерхівок попадали фасади. Деякі з будинків зруйновані повністю. При цьому Німецький науково-дослідний центр геонаук спростував показники Національного сейсмологічного центру Непалу, зазначивши що магнітуда землетрусу була не 6,4 бала, а майже 5,7 бала. Геологічна служба США взагалі вказала 5,6 бала.
У вересні цього року землетрус магнітудою 6,8 бала стався у Марокко. Його епіцентр був у горах Високого Атласу. Зруйновано сотні будівель, у тому числі й стіни старого міста, які входять до спадщини ЮНЕСКО. Відомо про майже 300 загиблих й понад 150 поранених.
Також потужні землетруси вразили Туреччину та Сирію у лютому поточного року. Внаслідок підземних поштовхів зруйновано багато будинків. Кількість загиблих у Туреччині перевищила 50 тисяч осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.