Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Рятувальники ще не дістались епіцентру землетрусу
В Непалі у ніч проти суботи, 4 жовтня, стався землетрус магнітудою 6,4 бали. Його епіцентр знаходиться у західному регіоні Джаджаркот. Рятувальники до гірських сіл досі не дістались через масштабні руйнування.
Як повідомило видання Reuters, кількість жертв стрімко зростає. Наразі відомо про 69 загиблих та сотні поранених. Чиновник Харіш Чандра Шарма заявив, що в його районі загинуло щонайменше 34 людини, а у сусідньому Рукум-Вест – 35 осіб. Але це не остаточні цифри, адже вести пошуки вночі доволі складно.
"Рятувально-пошукові групи повинні розчищати дороги, заблоковані сухими зсувами через землетрус, щоб дістатися до постраждалих районів", - розповів поліцейський з Рукум-Вест Намарадж Бхаттараї.
Відомо, що поштовхи були настільки сильними, що з багатоповерхівок попадали фасади. Деякі з будинків зруйновані повністю. При цьому Німецький науково-дослідний центр геонаук спростував показники Національного сейсмологічного центру Непалу, зазначивши що магнітуда землетрусу була не 6,4 бала, а майже 5,7 бала. Геологічна служба США взагалі вказала 5,6 бала.
У вересні цього року землетрус магнітудою 6,8 бала стався у Марокко. Його епіцентр був у горах Високого Атласу. Зруйновано сотні будівель, у тому числі й стіни старого міста, які входять до спадщини ЮНЕСКО. Відомо про майже 300 загиблих й понад 150 поранених.
Також потужні землетруси вразили Туреччину та Сирію у лютому поточного року. Внаслідок підземних поштовхів зруйновано багато будинків. Кількість загиблих у Туреччині перевищила 50 тисяч осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.