У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Хвороба перекинулася на місцевих жителів при контакті з тушею інфікованої тварини, а саму інфекцію підтвердили лабораторно
Випадок захворювання людини "сибіркою" (сибірською виразкою) зареєстрований у Воронезькій області росії. У регіоні проводяться протиепідемічні заходи, запроваджено режим НС. Остаточна кількість заражених поки не може бути встановлена.
Про це повідомляють російські ЗМІ, зазначаючи, що режим надзвичайної ситуації діятиме до 16 листопада.
У Панінському муніципальному районі Воронезької області зареєстровано випадок захворювання людини на сибірку, – пишуть російські пабліки.
Зазначається, що хвороба виникла при контакті з тушею інфікованої тварини. Випадок лабораторно підтверджений Ставропольським протичумним інститутом Росспоживнагляду.
Наразі місцеві лікарі проводять комплекс протиепідемічних заходів. Відібрано проби з об'єктів зовнішнього середовища, визначено коло осіб, що контактували з інфікованим. Відомо також, що ситуація знаходиться на контролі Управління Росспоживнагляду у Воронезькій області.
Сибірка - це смертельно небезпечна інфекційна хвороба. Випадки зараження нею фіксують майже у всіх країнах світу, але особливо часто - у росії. Збудником є бацила Bacillus anthracis. Вона має високу стійкість до високої температури та засобів дезінфекції. Крім того, бацила може роками зберігатися у ґрунті та воді.
Сибірка протікає у трьох формах: легенева, шкірна та шлункова. За першої форми летальність становить від 50% до 100%. У такому випадку бацила може потрапити в організм людини при вдиханні пилу.
При шкірній формі летальність сягає 20%. Однак такий вид захворювання – найпоширеніший. Бацила потрапляє на шкіру, на якій потім з'являється невелика червона пляма. Потім вона росте, ущільнюється та заповнюється кров'ю.
При шлунковій формі летальність сягає 50%. Однак вона трапляється вкрай рідко. Така форма може виникнути при вживанні інфікованого м'яса тварин. Людина може померти протягом кількох днів.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що сім’я американки, яка померла від препарату кратом, отримала $11 млн компенсації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.