У росії заборонили говорити погано про "мобіків" і "вагнерівців" - путін підписав указ

Читать на русском

За образу російського військового або сумнівах в успіхах армії рф можна отримати 15 років колонії, і це не жарт

Читать на русском
російська мітингувальниця
Вийти на мітинг з плакатом тепер буде вкрай складно - сядеш у колонію /Фото: ВВС

За образу російського військового або сумнівах в успіхах армії рф можна отримати 15 років колонії, і це не жарт

В росію офіційно повернулися справжні сталінські репресії. У суботу, 18 березня, російський диктатор підписав закон про покарання від семи до 15 років колонії за "дискредитацію" військових, добровольців та "фейки про війну".

Про це повідомляє офіційний сайт російського президента. 

До статті  207.3 Карного кодексу додали правки. Можна отримати 7 років за "прості фейки" і 15 - яккщо ці "важкі фейки" мають негативні наслідки. Офіційно це звучить як "заборона дискредитації російських збройних сил, добровольчих формуваньо добровольческих формувань, організацій або ізичних осіб, які сприяють виконанню завдань, покладених на військові сили рф".

Не можна обзиватися і казати правду про війну 

Пояснимо, як цей закон працюватиме на практиці. Відтепер, якщо будь-який громадянин росії напише у соцмережі щось на кшталт того, що Прігожин - зек, Шойгу - алкоголічна чмоня, а російські військові - лузери і невдахи, які не можуть пробити український спротив і йдуть на концерт Кобзона тисячею на добу, - цього користувача соцмереж посадять на сім років. Якщо дописувач використає матюкливі слова - то це вже тягне на усі 15. І вийти живим з комфортної російської колонії буди вельми проблематично.    

Також російський диктатор підписав закон щодо українського громадянства. Тепер українець, який здає свій рідний паспорт, автоматично перестає бути громадянином України щойно він подав заяву в МВС росії про зміну громадянства. Враховуючи, що на окупованих територіях людей масово і силоміць змушують отримувати російські паспорти, це стане справжньою проблемою для багатьох українців. 

Але є добра новина - путін сам скоро сяде. Допоки його не видадуть свої ж Міжнародному суду в Гаазі, з росії не знімуть санкцій Євросоюз і США. А жити в очікуванні природної смерті божевільного кремлівського діда російські еліти навряд чи захочуть. Так що мотивація у них серйозна.

Цілком можливо., що путіна заарештують уже у серпні, якщо він наважиться на заплановану поїздку у Південну Африканську Республіку. Ця країна приєдналась до Римського статуту. А тому просто не має права ігнорувати ордер на арешт, який путіну виписали у Гаазі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.