путін підписав «закони» про приєднання до рф захоплених територій України

Читать на русском

путін заявив, що захоплені території України входять до складу рф

Читать на русском
путін підписав «закони» про приєднання до рф захоплених територій України

путін заявив, що захоплені території України входять до складу рф

Президент росії володимир путін підписав «закони» про анексію українських територій. Згідно з цими «документами» так звані «ДНР», «ЛНР», Запорізька та Херсонська області входять до складу рф. Про це повідомляють пропагандистські російські ЗМІ.

«путін затвердив ратифікацію договору про прийняття ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей до складу росії. Договори, підписані президентом, опубліковані на порталі правової інформації», - пише російське видання РБК.

Що цьому передувало

Після проведення на тимчасово окупованих територіях псевдореферендумів, путін вирішив взяти на себе як завжди забагато. Він випустив укази, у яких начебто визнає території Херсонської та Запорізької областей «незалежними». Так само раніше він зробив і з територіями Донецької та Луганської областей, окупувавши їх. 

Фактично, рішення про псевдонезалежність було потрібно вождю рашистів лише для того, аби тепер заявити ще й про приєднання цих територій до рф. Усі свої вчинки він виправдовує псевдореферендумом, результати якого були заздалегідь підроблені росіянами

У відповідь на такі дії путіна Україна офіційно відмовилася від переговорів із ним і вживатиме заходів із посилення обороноздатності країни. Відповідне рішення РНБО від 30 вересня президент Зеленський ввів у дію указом №679/2022. Також Зеленський офіційно визнав нікчемність актів, ухвалених у росії, які порушують суверенітет і територіальну цілісність України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.