Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окупанти говорять, що їх РЕБ подавили шість безпілотників, але їх падіння спричинило загоряння
Потужна "бавовна" завітала до Росії у ніч проти 9 травня. У селі Юрівка поблизу Анапи загорілась чергова нафтобаза. Начебто, пожежа виникла внаслідок атаки безпілотників.
Про подію повідомили місцеві Telegram-канали та російські пропагандистські ЗМІ. За інформацією, дрони-камікадзе почали атакувати регіон близько другої години ночі. Повітряні цілі подавляла система РЕБ РФ, але кілька безпілотників впали на резервуари, що спричинило пожежу.
"Близько 6 БпЛА були подавлені, проте кілька впали на території нафтобази. У результаті почалася пожежа – пошкоджено кілька резервуарів", – заявили в оперштабі Краснодарського краю.
Відомо, що на місці атаки працюють 62 пожежники та 20 одиниць техніки, у тому числі 25 спеціалістів МНС та 7 спецмашин відомства. Також на місце події у село Юрівка приїхав мер Анапи Василь Швець. Про постраждалих інформації немає.
Як зазвичай росіяни звинувачують в ударі по нафтобазі Україну. Але у ГУР та інших спецслужбах інформацію поки не коментували. Натомість місцеві мешканці активно публікують фото та відео пожежі на НПЗ.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2213
З жовтня минулого року Україна завдала не менше 20 ударів по російських НПЗ. Внаслідок цього знищено близько 14% російських нафтопереробних потужностей. Це змусило уряд країни-агресора запровадити шестимісячну заборону на експорт бензину.
Попри побоювання США, які засудили Україну за ці атаки та вимагали припинити їх, світові ціни на нафту не тільки не зросли, а навпаки – почали знижуватись. Крім того, РФ зіткнулась з дефіцитом бензину та дизеля. Їх запас майже закінчився й через це у країні-бензоколонці почали стрімко зростати ціни на паливо. Тож удари по НПЗ спрацювали краще ніж санкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.