"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Водночас українські атаки змушують Росію імпортувати нафту, а також провокують зростання цін на нафтопродукти всередині держави-агресора
Американське видання Foreign Affairs присвятило матеріал ударам України по російських нафтопереробних заводах. На думку журналістів та аналітиків, ці кроки з боку Києва є вірними. А занепокоєння Заходу щодо можливого зростання світових цін на нафтопродукти через атаки на НПЗ РФ є невиправданими.
Удари по нафтовій інфраструктурі Росії виконує задачі, які ставив перед собою Захід, але так і не досяг за допомогою введених санкцій. Відомо, що до кінця березня Україна знищила 14% російських нафтопереробних потужностей. Відповідний матеріал було опубліковано у середу, 8 травня.
Всього з жовтня Україна завдала не менше 20 ударів по російським НПЗ. Ці атаки змусили російський уряд запровадити шестимісячну заборону на експорт бензину. Тепер один із найбільших у світі виробників змушений імпортувати паливо.
"Критика Вашингтона недоречна - атаки на НПЗ не вплинуть на світові енергетичні ринки, якого побоюються американські чиновники (...) Насправді при скороченні внутрішніх переробних потужностей Росія буде змушена експортувати більше, а не менше сирої нафти, що призведе до зниження світових цін, а не до їхнього зростання", - пише ЗМІ.
При цьому, як відзначає видання, можливості РФ щодо зберігання нафти обмежені. Тому при руйнуванні чи пошкодженні НПЗ добуту нафту не можна складувати для подальшого використання. У результаті у російських виробників залишається лише два варіанти: збільшити експорт сирої нафти або закрити свердловини та скоротити видобуток. Обидва варіанти болючі для Росії, але збільшення експорту є менш болісним, ніж скорочення видобутку, констатували журналісти.
"Щоб знизити ризики, США не повинні ні допомагати Україні в проведенні цих атак, ні навіть публічно заохочувати їх. Але вони також не повинні намагатись відмовити Київ від цих дій. Удари по російським НПЗ самі по собі не змусять Москву капітулювати, але вони зроблять конфлікт більш складним і дорогим для Росії, і тому, якщо нічого іншого не залишається, коли настане час переговорів, вони можуть підштовхнути Кремль до поступок", - йдеться у публікації.
В травні американське видання Politico писало про те, що Росія зіткнулась з дефіцитом бензину та дизеля, а все через удари безпілотників по нафтопереробних заводах, які останнім часом почастішали. Запас бензинів майже закінчився. Через це у країні-бензоколонці почали стрімко зростати ціни на паливо.
Також ми повідомляли, що в Росії в ніч на четвер, 2 травня, під удар дронів потрапили декілька регіонів. БПЛА атакували енергетичну інфраструктуру та НПЗ, внаслідок чого частина росіян залишилася без світла. Росіяни ж переконують, що начебто збили 12 безпілотників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.