Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Уся західна техніка та озброєння знаходяться на обліку, запевнили у МО.
Американська сторона не має претензій до України стосовно обліку державою західного озброєння та військової техніки.
Про це повідомив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов, коментуючи інформацію ЗМІ про випадки розкрадання західної зброї в Україні.
"Артилерія, боєприпаси, складні системи ППО, бронетехніка – в Україні усе обліковано. У минулому році було впроваджено автоматизовану систему обліку і проходження всього ОВТ через логістику. За допомогою партнерів уведено програми LOGFAS і "Каравай", які дозволяють по штрих-коду і QR-коду супроводжувати військову техніку до військової частини, а, в разі потреби, приїхати туди і побачити, що там є", – зазначив представник Міноборони України.
Напередодні американське видання CNN з посиланням на звіти Пентагону повідомило, що на початку повномасштабного вторгнення рф в Україні фіксувалися випадки розкрадання західного озброєння волонтерами, злочинцями та торговцями зброї. За даними ЗМІ, українська розвідка розкрила ці інциденти та зброю вдалось повернути.
Також журналісти розповіли, про які саме випадки йде мова. Наприкінці червня 2022 року організована злочинна група під керівництвом неназваного російського чиновника приєдналася до добровольчого батальйону за підробленими документами та викрала зброю, зокрема гранатомет і кулемет, а також понад 1000 набоїв, йдеться у звіті. Згідно з повідомленням, розвідка України розкрила змову.
Того ж місяця спецслужби України розкрили змову торговців зброєю, які працювали над продажем зброї та боєприпасів, які вони вкрали на передовій на півдні України, а також окрему змову українських злочинців, які видавалися за працівників гуманітарних організацій, які вкрали бронежилети на 17 000 доларів, йдеться у звіті.
В серпні 2022 року українські спецслужби викрили групу бійців добровольчого батальйону, які викрали 60 гвинтівок і майже 1000 набоїв та зберігали їх на складі, "імовірно, для продажу на чорному ринку".
Тим часом адміністрація Джо Байдена продовжує виділяти Україні пакети військової допомоги. Так, один з пакетів, вартість якого оцінюється у 1,3 млрд доларів, містить в собі системи ППО, ракети, дрони та іншу техніку. Також Вашингтон планує передати Україні додаткову техніку ще на 400 млн доларів найближчим часом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.