"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За даними Володимира Ар’єва, у кулуарах парламенту температура становить +21, коли на вулиці спека +35 градусів
У приміщенні Верховної Ради під час роботи нардепів не вимикають електроенергію. Ба більше, там навіть працюють кондиціонери. Вони охолоджують повітря до +21 градуса за Цельсієм.
Про це повідомив народний депутат Володимир Ар’єв у Facebook. Він виміряв температуру за допомогою термометра і зняв це на відео.
Як показав депутат, у кулуарах парламенту нині світло навіть не економлять. Посеред дня там вмикають всі люстри. У залі засідань ситуація така ж сама – заживлено на повну.
Водночас там працюють кондиціонери, які не вимикають також і в Офісі президента, як додав Ар’єв. На градуснику, який він приніс з собою у Раду, зафіксована температура – +21 градус за Цельсієм. Тож депутати працюють у максимальному комфорті.
Водночас на вулиці було +35 градусів спеки. Киянам подекуди дають світло на три години вдень і три години вночі, а про холодне повітря в такому випадку доводиться лише мріяти. Ба більше, електроенергію економлять і в супермаркетах навіть тоді, коли заживлення є. Через це там псуються продукти, а полиці залишаються напівпустими.
Напередодні в уряді повідомили, що після планового ремонту і перевантаження ядерного палива до енергосистеми підключено один з атомних блоків. Він додасть до енергосистеми 1 000 МВт потужності. Це суттєво вплине на стабільність енергосистеми в складний період.
Також в Україні завтра, 19 липня, заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. З 09:00 до 23:00 застосовуватимуть три черги відключень світла одночасно, в інші години — дві черги. Про це повідомили у пресслужбі Укренерго.
Нагадаємо, що значний дефіцит енергії в енергосистемі України – результат 8 російських масованих атак, які ворог здійснив з початку року на об’єкти енергетики. Внаслідок цього країна втратила 9 ГВт виробничої потужності українських електростанцій. Така потужність дорівнює споживанню влітку у пікові години таких європейських країн як Нідерланди, Фінляндія або разом Словаччини та країн Балтії. Споживачі кожної області, які не належать до переліку об’єктів критичної інфраструктури, розділені на 6 черг (груп). Застосування обмежень до трьох черг означає, що для половини споживачів у кожному регіоні одночасно застосовані погодинні відключення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.